• دوشنبه ۵ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-1684-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خبر داد:

توزیع 820 حلقه لاستیک خودرو میان رانندگان خراسان شمالی/
رانندگان معترض در توزیع لاستیک به اداره کل مراجعه کنند

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی از توزیع 820 حلقه لاستیک در میان صاحبان خودروهای سنگین در  این استان خبر داد.

سعید سبحانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به افزایش قیمت لاستیک و لوازم یدکی خودرو طی سال جاری قرار بر این شد تا برای حل مشکل رانندگان در کشور حواله توزیع لاستیک توزیع شود، گفت: بر همین اساس در این استان نیز مقرر شد تا حواله های لاستیک خودرو در میان صاحبان خودروهای سنگین توزیع شود.

وی افزود: این حواله ها در خراسان شمالی تحویل انجمن صنفی رانندگان می شود و این انجمن ها حواله ها را در میان صاحبان خودروهای سنگین توزیع می کند.

به گفته سبحانی تا یک ماه گذشته تعداد کامیون های دارای کارت هوشمند در این استان سه هزار و 911 دستگاه بوده است.

وی در پاسخ به این سوال که تعدادی از رانندگان بجنوردی نسبت به نحوه توزیع حواله های لاستیک از سوی انجمن صنفی گلایه مند هستند و آن ها بر این امر معتقد هستند که انجمن صنفی در توزیع حواله های لاستیک ابتدا از میان آشنایان خود شروع کرده است؟ تاکید کرد: اگر رانندگان تصور می کنند که این موضوع اتفاق افتاده است به این اداره کل مراجعه  کرده تا به موضوع رسیدگی شود.

وی تصریح کرد: اما باید به این موضوع توجه شود که حواله های توزیع شده در ابتدا بر اساس مواردی همچون اینکه صاحب کامیون بومی استان و عضو انجمن صنفی باشد و از سوی دیگر حواله های توزیعی به ترتیب براساس مسافت طی شده توسط کامیون انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: توزیع حواله ها تا زمان ایجاد تعادل در بازار لاستیک ادامه خواهد داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: