• چهارشنبه ۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 976-1487-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

خراسان شمالی میزبان بیست و دومین جشنواره تولیدات مراکز صداوسیما شد

مدیر کل صدا و سیمای خراسان شمالی گفت : در مراسم اختتامیه بیست و یکمین دوره جشنواره تولیدات مراکز صداوسیما ، پرچم جشنواره بیست و دوم به آقای محمد رضا خباز استاندار خراسان شمالی تحویل شد.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، در آیین اختتامیه که با حضور عبدالعلی علی عسکری رییس صدا و سیما، علی دارابی معاون امور استان های سازمان صداوسیما، مهرداد عظیمی و حمید قربانی جم مدیران کل شبکه های استانی جهان بین و اترک و اقبال عباسی و محمدرضا خباز، استانداران چهارمحال و بختیاری و خراسان شمالی و دیگر مسئولان کشوری و استانی از جمله دکتر محسن رضایی، سردار کارگر و حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی و جمعی کثیری از هنرمندان و برنامه سازان کشور برگزار شد ، "گنجینه فرهنگها و معرفتها" عهده دار برگزاری شکوهمند این رویداد بزرگ فرهنگی و رسانه ای شد.
حمید قربانی جم افزود : استان خراسان شمالی با توجه به قابلیت های فراوان و تا حدی ناشناخته اقلیمی جغرافیایی، فرهنگی هنری، صنعتی و کشاورزی، امیدوار است بتواند از فرصت عظیم رسانه ای این جشنواره، برای معرفی استعدادها و ظرفیت های خود در عرصه ملی و بین المللی، بهره گیرد.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان شمالی استانداردسازی تولیدات مراکز، ایجاد بستر رقابت سالم بین برنامه سازان، فراهم شدن فرصت بهتر دیده شدن فعالیت هنرمندان و معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها را از مهم‌ترین اهداف برگزاری جشنواره تولیدات مراکز دانست.
افتخاری دیگر برای خراسان شمالی 
حمید قربانی جم همچنین از درخشش برنامه سازان شبکه اترک با کسب 8 دیپلم افتخار و 2 شایسته تقدیر  در جشنواره تولیدات مراکز استان ها خبر داد و افزود : در بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان‌ها که در مجتمع رفاهی چغاخور استان چهارمحال و بختیاری برگزار شد، از ده اثر استان خراسان شمالی در بخش اصلی و جنبی بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان ها تقدیر شد.
مدیر کل صدا و سیمای خراسان شمالی با اشاره به ارسال ۱۰ هزار اثر برای داوری به دبیرخانه این جشنواره گفت : بیست و یکمین جشنواره تولیدات مراکز استان های صداوسیما، با حضور آثاری از 33 مرکز استانی از 3تا ۵ شهریور برگزار شد.
قربانی جم افزود : در نخستین روز این جشنواره، گزارش مستند تولیدی مرکز خراسان شمالی با عنوان "وقتی آرزوی آناگل، گل می کند"، اثری از بهنام یزدانی موفق به کسب دیپلم افتخار شد و عنوان بهترین گزارش خبری را کسب کرد.
همچنین تیتراژ خبر استان، اثر میثم محمدی و مستند خبری دالنجان  اثر بهنام یزدانی شایسته تقدیر شدند.
مدیر کل صدا و سیمای استان همچنین گفت : خانم فاطمه نیستانی در بخش طراحی پوستر معاونت فضای مجازی موفق به کسب عنوان برتر شد و در بخش موسیقی برای بهترین طراحی و خوانندگی آهنگ طوفان آقای امیر بدیعی موفق به کسب دیپلم افتخار و کسب رتبه برتر شد و دیپلم افتخار و عنوان بهترین تنظیم کننده در بخش موسیقی به مجتبی ابوالقاسم پور رسید.
دیپلم افتخار و عنوان پژوهشگر برتر در بخش ویژه شعار سال به مرتضی قنبر آبادی تعلق گرفت.
حمید قربانی جم در باره برترین های بخش صدا هم گفت: دیپلم افتخار و رتبه برتر بهترین برنامه ترکیبی نمایشی به برنامه خانواده خونمون به تهیه کنندگی مریم سلمانی طبری اهدا شد.
دیپلم افتخار و رتبه بهترین صدابردار برنامه ترکیبی نمایشی به حمید رضا پورهاشمی صدابردار برنامه خونمون تقدیم شد و دیپلم افتخار و رتبه برتر در بخش بهداشت و سلامت به برنامه طلوع بچه دره به تهیه کنندگی خانم خیرالنسا احمدی تعلق گرفت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: