• جمعه ۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-485-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

امام جمعه موقت بجنورد:

سخنان رهبری آرامش را به مردم و جامعه تزریق می کند

امام جمعه موقت بجنورد گفت: سخنان رهبری است که به مردم و جامعه آرامش تزریق می کند.
به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام والمسلمین موسوی جاجرمی امام جمعه  موقت بجنورد در آئین عبادی و سیاسی نماز جمعه با بیان اینکه دشمنان به دنبال تخریب ولی فقیه و اسلام هستند، ادامه داد: با تمام حرف هایی که در رابطه با تخریب رهبری زده می شود باز هم ایشان بزرگوارانه بر خورد می کنند.
وی ادامه داد: ایشان از دولت ها حمایت می کنند اگر دولت ها نیز از رهبر معظم انقلاب اطاعت کنند مشکلات داخلی حل می شود.
 امام جمعه موقت بجنورد افزود: مردم نشان دادند که همیشه در صحنه هستند اما دولت ها نیز باید همیشه در صحنه باشند و به مردم نشان دهند که از آنها حمایت می کند و به دنبال حل مشکلات مردم هستند.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی جاجرمی خاطر نشان کرد: دولت و مردم باید در کنار یکدیگر و مطیع مقام معظم رهبری باشند تا مشکلات کشور حل شود و نوع دیگری از حکومت اسلامی را به دنیا نشان دهیم.
امام جمعه موقت بجنورد تصریح کرد: دشمنانی که می خواهند ولایت فقیه را در حکومت اسلامی تخریب کنند باید بدانند مردم ما آگاه هستند و عقل حکم می کند که در عصر غیبت از ولی فقیه اطاعت شود.
وی گفت: با توجه به اینکه در شبکه های مجازی می بینیم دشمن چگونه با امام راحل و رهبری مخالفت می کند پس به ما ثابت می شود که راه درستی را انتخاب کردیم و آنان احساس خطر می کنند، دشمنی از ناحیه استکبار وقدرت های سلطه جو است و مردم نباید فریب بخورند.
حجت الاسلام والمسلمین موسوی جاجرمی اظهار کرد: با پیشرفت علم نباید این بی اخلاقی ها در دنیا رواج پیدا کند قدرت های سلطه گر می گویند اگر در کشور های اسلامی هم جنس بازی را تبدیل به قانون نکنید با شما برخورد می کنیم پس اینها به دنبال مبارزه با تروریسم و دفاع از حقوق بشر نیستند.
امام جمعه موقت بجنورد بیان کرد: با تمام بی اخلاقی هایی که وجود دارد انسان های آزاده نیز کم نیستند؛ آنها با ذهن و قلب خود برای زنده نگه داشتن اسلام تلاش کردند، دموکراسی واقعی در اسلام است، در این 40 سال پس از انقلاب در هر کجای دنیا صدای مظلومی شنیده شد به کمک رفتیم و با ناحقی مقابله کردیم.
وی در ادامه افزود: پس از انقلاب فکر کردند بعد از جدا شدن از غرب جمهوری اسلامی به سمت شرق می رود اما امام راحل فرمودند نه شرقی، نه غربی، جمهوری اسلامی زیرا آنهایی که ادعا می کنند قصد مبارزه با تروریسم را دارند خود آنها پرورش دهنده تروریسم هستند.
حجت الاسلام موسوی جاجرمی در خاتمه اظهار کرد: به ولایت فقیه باید اعتقاد قلبی داشته باشیم تمام صحبت هایی که با رهبری مخالفت می کند سخن شیطان است و ما باید آگاهانه قدم برداریم، در تمام روایات و احادیث به اطاعت از ولایت فقیه در عصر غیبت اشاره شده است و باید همیشه حامی ولایت فقیه باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: