• یکشنبه ۱۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-2014-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان:

تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل خراسان شمالی در سال تحصیلی جاری کاهش نمی یابد

سرپرست اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: پیش بینی می شود تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل خراسان شمالی در سال تحصیلی جاری کاهش نیابد.

عباس سعیدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی علت این امر را کاهش چشمگیر تعداد دانش آموزان بازمانده از تحصیل در سال تحصیلی گذشته بیان کرد.

وی افزود: اولویت های اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی طی سال تحصیلی جاری آمادگی 100درصدی دانش آموزان است که بدون هیچ گونه مشکلی سال تحصیلی جدید را آغاز کنند.

وی ادامه داد: به دنبال ساماندهی نیروی انسانی و کلاس بندی دانش آموزان هستیم که ساماندهی نیروی انسانی شامل نقل و انتقالات و همچنین ابلاغیه های همکاران است که باید تحویل داده شود.

سعیدی اظهار کرد: باید در همین مدت کوتاه دانش آموزان ثبت نام های خود را قطعی انجام دهند و برنامه آن‌ها مشخص شود تا دیگر مشکلی برای شروع سال تحصیلی نداشته باشند.

سرپرست اداره کل آموزش وپرورش استان هنچنین تصریح کرد: مدت سرپرستی اداره کل حداکثر سه ماه است و باید منتظر بود تا قطعی اعلام شود چه کسی به عنوان مدیر کل جدید انتخاب خواهد شد اما هدف رسیدگی به اوضاع کنونی است و این حواشی اهمیت ندارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: