• دوشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-3384-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی:

ظرفیت ناحیه صنعتی مهمانک تکمیل شد

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی خراسان شمالی گفت: ظرفیت ناحیه صنعتی مهمانک تکمیل شد.

سیاوش وحدت در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، در پاسخ به این سوال که بر طبق اظهارات این شرکت برخی از شهرک ها و نواحی صنعتی در این استان زیان ده بوده و فاقد صرفه اقتصادی هستند و با رفع این مشکل تاکنون چه اقدامی انجام شده است؟ اظهار کرد: این موضوع طی جلسه ای با معاون وزیر کشور مطرح شده و قرار بر این است تا این موضوع با برنامه ریزی های صورت گرفته توسط وزارت کشور و صنعت، معدن و تجارت مرتفع شود.

وی افزود: اما چیزی که باید به آن توجه شود این است که این شهرک و نواحی صنعتی در حال حاضر ساخته شده اند و هنر در آن است که از آن ها حمایت شود.

وحدت ادامه داد: به عنوان مثال موفق شدیم تا با اجرای طرح ایجاد مشاغل پایدار روستایی و واگذاری زمین برای اجرای طرح هایی در این راستا، ظرفیت ناحیه صنعتی مهمانک را تکمیل کنیم.

وی با بیان اینکه در حال حاضر پنج ناحیه صنعتی در این استان وجود دارد، برای چهار ناحیه صنعتی نیز اخیرا متقاضیانی اعلام آمادگی برای سرمایه گذاری در این مناطق کرده اند.

این مقام مسئول در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه بر طبق گفته یکی از نمایندگان قرار بر این است تا سه منطقه ویژه اقتصادی در این استان راه اندازی شود و آیا راه اندازی این مناطق در این استان دارای صرفه اقتصادی است و یا خیر؟ اظهار کرد: شنیده شده که قرار بر این است تا سه منطقه ویژه اقتصادی در این استان توسط بخش خصوصی راه اندازی شود و به طور حتم بخش خصوصی در سرمایه گذاری بررسی های لازم را انجام خواهد داد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: