• دوشنبه ۱۲ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-2414-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

۵۳۰۰ دانش‌آموز نیازمند خراسان‌شمالی چشم‌انتظار یاری خیرین

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌شمالی گفت: همزمان با برپایی جشن عاطفه‌ها پنج هزار و ۳۰۰ دانش‌آموز نیازمند در سطح استان چشم انتظار کمک‌های خیرین و مردم نیکوکار هستند .

عباس اهرابی در گفت وگو با ایسنا، منطقه خراسان‌شمالی، اظهار کرد: امسال جشن عاطفه‌ها در دو مرحله ۱۵ و ۱۶ شهریورماه سال جاری در سطح شهر و مصلی‌های نماز جمعه و ۱۱ مهرماه نیزمدارس استان برگزار می‌شود .

وی با اشاره به اینکه همزمان با آغازسال تحصیلی ۱۰۰ هزار پاکت درسطح مدارس توزیع می‌شود، افزود: در مجموع پنج هزار و ۳۰۰ دانش آموز نیازمن در مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم نیازمند کمک خیرین هستند .

اهرابی با بیان اینکه امسال همانند سال‌های گذشته پایگاه و چادرهای جمع آوری کمک در سطح میادین برپا نمی‌شود، گفت: براساس رویکرد جدید کمیته امداد، جمع آوری کمک‌ها به روش و شیوه‌های نوین انجام خواهد شد .

وی با اشاره به جمع آوری کمک‌های مردمی از طریق ۷۱ مرکز نیکوکاری در استان ادامه داد: خیرین و مردم می‌توانند با شمارگیری # ۱*۸۸۷۷* و وارد کردن پیش شماره شهر مورد نظربه این نهاد کمک کنند .

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌شمالی افزود: امسال سعی شده تا کمک‌ها از طریق شماره حساب و درگاه‌های اینترنتی جذب شود، به همین منظور شماره حساب « ۱۴۰۰۵۰۸۰۰۴۰» نزدبانک مسکن به نام کمیته امداد استان آماده دریافت کمک‌های مردمی است .

وی با تاکید بر لزوم ورود جدی خیرین و مردم برای کمک به دانش آموزان در جشن عاطفه‌ها، عنوان کرد: سال گذشته ۱۵ میلیارد ریال کمک نقدی و غیر نقدی در جشن عاطفه ها جمع آوری شد که امیدواریم طی سال جاری این رقم افزایش یابد .

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان‌شمالی گفت: در مجموع ۳۵ هزار خانوار در سطح استان تحت پوشش این نهاد بوده و به طور مستقیم از خدمات آن بهرمند می‌شوند .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: