• سه شنبه ۱۳ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-2514-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش استان:

تولیدی های فرم مدارس در خراسان شمالی 20 درصد افزایش یافت

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت: تعداد تولیدی های فرم مدارس در این استان 20 درصد افزایش یافت.

سید محمد سیدی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با بیان اینکه تعداد تولیدی های موجود در این استان طی سال گذشته 50 تولیدی بوده است، تصریح کرد: با افزایش 20 درصدی تولیدی ها تعداد آنها به 70 تولیدی رسیده است.

وی افزود: 20 تولیدی برای تهیه پوشاک مدارس اعلام آمادگی کرده بودند که حدود 17 تولیدی به صورت رسمی کار خود را شروع کردند.

سیدی ادامه داد: در تولیدی های استان از خانم هایی که سرپرست خانوار هستند استفاده شده است  که به انجام تمامی کار تولید پوشاک مسلط هستند و این امر سبب شده تا اشتغال استان در این حوزه رونق بگیرد.

سیدی در پاسخ به سوالی در رابطه با کیفیت پارچه های فرم مدارس اظهار کرد: با توجه به اینکه جلسات مربوط به کیفیت فرم مدارس و قیمت فرم ها در اسفند ماه سال گذشته برگزار شد و برنامه مشخص برای آمادگی مهر ماه چیده شد بعد از افزایش قیمت جلسه دوباره ای برگزار شد و به قیمت نهایی یک دست لباس با پارچه عالی دوهزار تومان و کیفیت متوسط هزار تومان افزوده شد.

رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش خراسان شمالی خاطر نشان کرد: از تاریخی که قیمت گذاری ها جدید مشخص شد گزارشی مبنی برتخلف بدست ما نرسیده است.

سیدی تصریح کرد: قیمت تمام شده یک دست لباس کامل از 57 هزار تومان بالاتر نیست اما قیمت ها باتوجه به سایز ومقطع تحصیلی متفاوت است.

وی بیان کرد: به تولیدی ها اعلام شده بابت هر تعداد لباسی که تولید می کنند سهمی برای دانش آموزان بی بضاعت قرار دهند که از طریق مدیران مدارس معرفی می شوند هرچند سهم اندکی است اما تا حدی می تواند حل کننده مشکل باشد.

به گفته سیدی با تولیدات استان از طرفی اشتغال زایی مناسب انجام شده است و طرفی خدمات پس از فروش در اختیار اولیا قرار گرفته است و از آنجایی که تولیدی ها در استان است می توانند پاسخگو باشند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: