• چهارشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 976-588-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری:

خراسان شمالی در برخی رشته های ورزشی در کشور شاخص است

سرپرست معاونت سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت:خراسان شمالی در زمینه های وزرشی بالاخص رشته های کشتی، جودو و کوراش در کل کشور پایلوت و شاخص است که امیدواریم وزارت ورزش و جوانان به این مهم توجه بیشتری داشته باشد .

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمود ثمینی در مراسم استقبال از افتخارآفرینان استان در بازی های آسیایی اندونزی اظهار کرد:ریشه ورزش هایی همچون جودو و کوراش در این استان نهادینه شده لذا باید در راستای تقویت بیشتر این رشته ها ورزشکاران و علاقه مندان را تشویق کنیم .

وی افزود:ورزشکارانی که به هر دلیلی موفق به کسب مدال نشده اند، مهم نیست بلکه از نظر ما این ورزشکاران مدال مردانگی، استقامت، شجاعت و انسانیت کسب کرده اند .

وی ادامه داد: امیدواریم این ورزشکاران در دوره های بعدی رقابت ها مدال های بیشتری را برای این استان و کشور به ارمغان آورند .

ثمینی تصریح کرد:نشان دادن اخلاق ایرانی اسلامی به جامعه جهانی توسط ورزشکاران و کسب مدال های باارزش قابل تقدیر است .

گفتنی است:الیاس علی اکبری در وزن منفی 73 کیلوگرم در رشته کوراش، بهزاد وحدانی در وزن 63 کیلوگرم رشته کوراش، محمد محمدی بریمانلو در وزن منفی 73 کیلوگرم در رشته جودو و شاهین مهردلان هم در پرتاب وزنه در این رقابت ها حاضر شدند.در این رقابت ها الیاس علی اکبری در رشته کوراش صاحب گردن آویز طلا شد و محمد محمدی بریمانلو هم نشان برنز جودو را از آن خود کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: