• چهارشنبه ۱۴ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-4384-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

نصب 5دوربین ثبت تخلف در محور بجنورد به جنگل گلستان در انتظار چهار بانده شدن این مسیر

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان شمالی گفت: نصب پنج دوربین ثبت تخلف در محور بجنورد به جنگل گلستان در انتظار چهار بانده این مسیر قرار دارد.

سعید سبحانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه محور بجنورد به جنگل گلستان یکی از مسیرهایی است که سوانح رانندگی زیادی در آن بروز پیدا می کند و چهار خطه شدن و نصب دوربین های ثبت تخلف از ضروریات این مسیر است، افزود: طبق قرار داد منعقد شده در کشور باید 34 هزار دوربین ثبت تخلف در کشور در محورهای مختلف نصب شود که این دوربین ها در محورهای شریانی که مسیر رفت و برگشت قرار دارند نصب می شوند.

وی ادامه داد: محور بجنورد به جنگل گلستان نیز باید چهار خطه شود تا این دوربین ها در آن مسیر نصب شوند.

سبحانی اظهار کرد: در این مسیر تاکنون سه دوربین ثبت تخلف نصب شده است و درخواست نصب پنج دوربین دیگر نیز داده شده است که با تکمیل ساخت این پروژه آن ها نیز نصب می شوند.

به گفته وی به طور کلی در حال حاضر 18 دوربین ثبت تخلف در محورهای خراسان شمالی نصب شده است که نصب دوربین در محور بجنورد به فاروج تکمیل شده است.

گفتنی است محور بجنورد به جنگل گلستان 145 کیلومتر است که ساخت حدود 68 کیلومتر از آن تکمیل شده است و هنوز ساخت 72کیلومتر باقی مانده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: