• جمعه ۱۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-1085-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

استاندار سابق:
همواره پیگیر مطالبات توسعه ای خراسان شمالی خواهم بود

استاندار سابق خراسان شمالی گفت: همواره پیگیر مطالبات توسعه ای این استان خواهم بود.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمدرضا صالحی در جمع مدیران رسانه های خراسان شمالی اظهار کرد:  اکنون در این استان مسئول نیستم اما مطالبات استان و اعتبارات را در بخش های مختلف پیگیری می کنم.
وی افزود: تحقق چشم انداز هر روستا یک کتابخانه، روستای فاقد بیکار، روستای سبز، تونل سبز وروری شهرها و احداث پارک بانوان در همه شهرستان ها را پیگیری کنید.
وی ادامه داد: در هر کجا باشم آمادگی دارم اعتبار طرح های خراسان شمالی را پیگیری کنم به شرطی که در استان همت اجرا وجود داشته باشد.
استاندار سابق خراسان شمالی در ادامه با بیان اینکه از طرف صدا و سیما برای برنامه کارنامه انقلاب به استان دعوت شدم افزود: انتشار مطالبی مانند اینکه به دعوت یک حزب دو نفره و ... به استان آمده ام، درست نیست.
وی ادامه داد: برخی تحلیل کرده بودند که صالحی آمده بخشی از جنگل گلستان را که تحویل استان گلستان داده بود را پس بگیرد که این تحلیل ها از اساس نادرست است.
وی با تاکید بر لزوم صادق بودن در کار حرفه ای رسانه ای گفت: کسی که خبرهای کذب را می خواند آیا این تضمین وجود دارد که حتما خبرهای اصلاحی بعدی را ببیند و بخواند؟
صالحی ادامه داد: انصافا مردمی به خوبی مردم خراسان شمالی ندیدم و هیچ دلخوری از هیچ کس در این استان ندارم چه از کسانی که مخالفت کردند، نقد کردند و حتی از کسانی که بی انصافی کردند.
وی همچنین با بیان اینکه انسان تدبیر می کند و خدا تقدیر می کند، گفت: یکی از تدبیرهای من ماندن در خراسان شمالی تا سال ۱۴۰۰ بود و بیان می کردم که عهد من با مردم این استان تا ۱۴۰۰ است اما تقدیر بر رفتن بود.
وی ادامه داد: عده ای آنقدر در دولت را زدند که تغییر شکل گرفت که امیدوارم این تغییر و هر تغییری به نفع توسعه استان باشد و منجر به خدمت به مردم شود.
استاندار سابق خراسان شمالی همچنین گفت: در دوره بنده دو شکایت از رسانه ها توسط مدیران به دادگاه رفت که هر دو شکایت را پس گرفتیم.
وی افزود: بنده خود خبرنگار هستم و در هر استان توفیق خدمت داشته باشم با خبرنگاران صحبت و مشورت می کنم و در این استان هم اعلام کردم هیچ یک از دستگاه های اجرایی حق شکایت از رسانه ها را ندارد.
وی همچنین با اشاره به پیشنهادات کاری خود در سطوح ملی و استانی اظهار کرد: به لحاظ اداری ۱۰ سال دیگر می توانم کار کنم و در هر عرصه ای دولت صلاح دید به مردم خدمت می کنم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: