• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-4884-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مدیر کل دفتر فنی استانداری استان مطرح کرد:

تلاش برای کاهش تبعات ارزی بر پروژه های عمرانی خراسان شمالی

مدیر کل دفتر فنی استانداری خراسان شمالی گفت: تلاش ها برای کاهش تبعات ارزی بر روی پروژه های عمرانی خراسان شمالی در حال انجام است.

یزدان عنبری در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه دو هزار پروژه در این استان در دست اقدام است که برای اجرای آن ها مبادله موافقت نامه صادر شده است، افزود: اما متاسفانه در حال حاضر با مشکل افزایش قیمت ارز مواجه هستیم که اجرای پروژه ها را تحت تاثیر قرار می دهد.

وی ادامه داد: آثار و تبعات ارزی دامن پروژه های عمرانی این استان را گرفته اما هنوز چشم گیر نیست.

عنبری اظهار کرد: برای اینکه افزایش قیمت ارزی، کمتر پروژه های عمرانی استان را تحت تاثیر قرار دهد مکاتباتی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی شده است تا تمهیداتی برای آن اندیشیده شود.

وی تصریح کر: رایزنی های لازم در سطح ملی در حال انجام است تا هم پروژه های عمرانی استان اجرا و همچنین پیمانکاران دچار مشکل نشوند.

این مقام مسئول در ادامه در پاسخ به این سوال که طرح اتمام پروژه ارکان در بجنورد به چه نتیجه ای رسید، اظهار کرد: پیگیری ها برای اتمام این پروژه در کمیته پیمان در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه مقدار خیلی کمی از اتمام لاین اول این پروژه باقی مانده است، توضیح داد: با پیگیری های انجام شده قرار بر این است تا اداره راهداری جاده کنونی ارکان که مورد استفاده قرار می گیرد را به عنوان لاین دوم و پرگشت روکش آسفالت کند تا مورد استفاده قرار گیرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: