• شنبه ۱۷ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-1890-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

پنج درصد از بخش مسکونی جرگلان شبکه های آنالوگ تلوزیون را دریافت نمی کنند

بخشدار جرگلان از شهرستان راز و جرگلان گفت: پنج درصد از بخش مسکونی جرگلان حتی شبکه های آنالوگ تلوزیونی را نیز دریافت نمی کنند.

پولاد نجاهی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه در گذشته تعداد زیادی از روستاها در دریافت شبکه های تلوزیونی با مشکل مواجه بودند، افزود: این مشکل تا مقدار زیادی مرتفع شده و در حال حاضر فقط تعدادی از کلاته ها این شبکه ها را دریافت نمی کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه مشکل در دریافت شبکه های دیجیتال تلوزیونی یکی از چالش های روستاهای مرزی جرگلان است، ادامه داد: در حال حاضر 30 درصد از روستاهای این منطقه در دریافت این شبکه ها با مشکل مواجه هستند.

نجاهی اظهار کرد: عدم دریافت شبکه های آنالوگ و دیجیتال در برخی از روستا و کلاته این بخش مرزی موجب شده تا مردم از شبکه های کشور ترکمنستان استفاده کنند.

وی تصریح کرد: عدم دریافت خطوط موبایل از دیگر مواردی است که موجب شده تا مردم با مشکل مواجه باشند بطوریکه روستاهایی همچون قوری دره، کلاته بهار و ... امواج موبایل را دریافت نمی کنند و اگر یک فرستده در روستای کلاته بهار نصب شوند حدود سه تا چهار روستای مرزی به طور کامل پوشش داده می شود.

این مسئول با اشاره به اینکه بیشتر روستاهای این بخش امواج خطوط همراه اول را دریافت می کنند و فقط تعداد محدودی از روستاها امواج خطوط ایرانسل را دریافت می کنند، خاطرنشان کرد: شرکت مخابرات استان باید ورودی جدی برای حل این مشکل داشته باشد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: