• یکشنبه ۱۸ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-3514-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

استرداد 590 میلیون ریال وجه نقد به صاحبش توسط مامور وظیفه شناس در خراسان شمالی

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان از استرداد 590 میلیون ریال وجه نقد توسط یکی از ماموران وظیفه شناس پلیس امنیت عمومی استان به صاحبش خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"جلال کمالی رنجبر" با اعلام جزئیات این خبر گفت: سروان "محمد دلشاد" از پلیس اطلاعات استان بعد از بررسی حساب بانکی خود متوجه می شود که مقدار زیادی وجه نقد به حسابش واریز شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه نظامی یاد شده بلافاصله و بدون فوت وقت مراتب را به بانک مربوطه اعلام می کند، افزود: مسئول بانک نیز بعد از بررسی موضوع متوجه می شود که فرد دیگری که مشخصاتش همانند نظامی یاد شده بود در این بانک اقدام به افتتاح حساب کرده است.

وی ادامه داد: مبلغ 590 میلیون ریال که این فرد به عنوان وام می بایست دریافت می کرد به اشتباه به حساب این همکار وظیفه شناس واریز می شود.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه مامور وظیفه شناس بعد از انجام اقدامات بانکی کل مبلغ را به حساب صاحب وام واریز می کند، خاطرنشان کرد: ماموران نیروی انتظامی بدون هیچ گونه چشم داشتی به اموال و دارایی های مردم تمام سعی و تلاش خود را برای ایجاد امنیت و برقراری نظم در جامعه انجام می دهند و شهروندان نیز می توانند در صورت اطلاع از اینگونه موارد مراتب را از طریق تماس با سامانه 197 به بازرسی فرماندهی انتظامی استان اعلام کنند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: