• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 976-3814-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

اجرای طرح تابستانه حوادث رانندگی را در خراسان شمالی کاهش داد

رئیس پلیس راهور خراسان شمالی گفت: اجرای طرح تابستانه حوادث رانندگی را در خراسان شمالی کاهش داد.
سرهنگ رحمان اسپیدکار در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی گفت: با اجرای طرح تابستانه آمار فوتی ها به 5 نفر کاهش یافته و آمار مجروحان به 7 نفر کاهش یافته است.
وی افزود: طرح های دیگری که برنامه ریزی شده اند که می توان به طرح تدبیر ویژه ترافیکی، طرح بازگشایی مدارس، طرح موتور گیری و دیگر طرح ها اشاره کرد.
اسپیدکار بیان کرد: با به کارگیری تمامی همکاران در ستاد اما باز هم 40 نفر نیروی کمکی به پلیس راهور ملحق خواهند شد تا آمار حوادث بیشتر کنترل شود.
وی ادامه داد: با توجه به ایام ماه محرم و حضور هیئت های حسینی در معابر و خیابان ها، کار ما را در کنترل ترافیک سخت تر خواهد کرد، به همین منظور طی جلسات متعدد با مساجد و تکایا، از هر هیئت یک تا چند نفر با کاور های مخصوص در کنترل عبور و مرور یاری خواهند کرد.
اسپیدکار اظهار کرد: علاوه بر همه این هماهنگی ها افرادی تحت عنوان محرم یار با لباس مشخص به یاری پلیس راهور خواهند آمد.
وی در پاسخ به این سوال که ما در شهرهای دیگر استان همچون فاروج و شیروان آموزشگاه های رانندگی برای آزمون داریم یاخیر؟ گفت: فاروج و شیروان آموزشگاه دارند و فقط افسران راهنمایی و رانندگی برای گرفتن آزمون اعزام می شوند، البته لازم به ذکر است که افراد برای گواهینامه پایه یک باید وارد مرکز استان شده و در بجنورد آزمون دهند، زیرا برای آزمون های پایه یک فقط در مراکز استان ها آزمون گرفته می شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: