• دوشنبه ۱۹ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-5284-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان شمالی:

اجرای قانون همسان سازی حقوق راهکار حل مشکلات بازنشستگان است

استاندار خراسان شمالی گفت: اجرای ماده ۱۰۹ قانون همسان سازی حقوق راهکار حل مشکلات بازنشستگان است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمدرضا خباز، در دیدار اعضای کانون بازنشستگان استان گفت: اجرای قانون همسان سازی حقوق بازنشستگان باید به عنوان یک مطالبه جدی مطرح شود و یادآور می شوم بر اساس این قانون تفاوت حقوق فرد بازنشسته و شاغل باید تا ۱۵ درصد باشد.

رسیدگی به موضوع اشتغال فرزندان افراد بازنشسته یکی از درخواست های حاضران این نشست بود که دکتر خباز تصریح کرد: پیگیر راه اندازی پروژه های ناتمام استان هستیم چرا که خراسان شمالی دارای ظرفیت های فراوانی در به کارگیری تمامی نیروهای آماده به خدمت استان است و چه بسا به دلیل کمبود نیروی انسانی از ظرفیت دیگر استان ها بهره مند شویم.

وی ادامه داد: در این راستا تمام توان خود را برای تکمیل پروژه های ناتمام استان مانند فاز 2 پتروشیمی بجنورد، راه اندازی فاز شمش آلومینای جاجرم، اتصال راه آهن بجنورد-اسفراین-شیروان به ریل سراسری، آغاز عملیات اجرایی راه آهن مشهد-بجنورد-گرگان و ... به کار خواهیم برد.

خباز گفت: مقدمات کار برای اجرای فاز شمش آلومینای جاجرم فراهم است و تلاش می کنیم این پروژه با حضور رئییس جمهوری افتتاح شود و همچنین دو روز قبل با وزیر راه و شهرسازی و با حضور نمایندگان استان برای بررسی روند اجرا و تکمیل پروژه های ناتمام استان نشستی برگزار شد که نتایج خوبی به همراه داشت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: