• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-5384-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

مدیر مناطق ویژه اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران:

امکانات اولیه برای جذب سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد فراهم است

مدیر مناطق ویژه اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران گفت: زیرساختهای اولیه برای جذب سرمایه گذار در منطقه ویژه اقتصادی فراهم است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی،  علیرضا جعفری در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی بجنورد افزود: مسئولین مرتبط با سرمایه گذاری استان شرایطی را فراهم آورند تا متقاضیان سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد از امکانات بالقوه و بالفعل استان بهره مند شوند.

وی تاکید کرد: مزایای استقرار در مناطق ویژه اقتصادی بسیار زیاد بوده و شرایط سرمایه گذاری را تسهیل می کند.

مدیر مناطق ویژه اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران ادامه داد: امکانات جذب سرمایه گذار در خصوص احداث انبار و انبارداری در منطقه ویژه اقتصادی بجنورد فراهم شود.

جعفری گفت :تعداد 9 منطقه ویژه اقتصادی در کشور وجود دارد که سازمان متولی آن شرکت شهرکهای صنعتی استان ها است.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی نیز در این بازدید گفت: منطقه ویژه اقتصادی بجنورد به دلیل برخورداری از شش ماه تنفس و نزدیکی به مرکز استان شرایط بسیار خوبی برای سرمایه گذاری ایجاد کرده است.

سیاوش وحدت افزود: منطقه ویژه اقتصادی بجنورد از جمله معدود مناطق ویژه ای است که دارای زون آموزشی می باشد و دانشگاهها و مراکز آموزشی و تحقیقاتی می توانند در این منطقه مستقر شوند.

مدیر مناطق ویژه اقتصادی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران، معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی خراسان شمالی از منطقه ویژه اقتصادی بجنورد، واحد صنعتی تولید شیشه سکوریت و ساختمان مرکز فناوری و کسب و کار در شهرک صنعتی بیدک بازدید کردند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: