• سه شنبه ۲۰ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 976-5584-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

کمک یک میلیاردی مردم نیکوکار خراسان شمالی در جشن عاطفه‌ها

طبق آمار اولیه مردم خیر خراسان شمالی در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها یک میلیارد و ۲۲۷ میلیون تومان به دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد این استان کمک کردند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، عباس اهرابی، مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی با اعلام اینکه مردم نیکوکار این استان طی مرحله اول جشن عاطفه‌ها یک میلیارد و ۲۲۷ میلیون تومان در مرحله نخست جشن عاطفه‌ها به دانش آموزان تحت حمایت این نهاد کمک‌ کردند، تأکید کرد: این رقم، آمار اولیه است و ما همچنان شاهد کمک‌های مردمی به جشن عاطفه‌ها هستیم.

اهرابی با یادآوری اینکه مردم خیر این استان بیش از یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان به‌صورت غیرنقدی به جشن عاطفه‌ها کمک کردند، افزود: ۱۷۷ میلیون تومان از این کمک‌ها نیز به‌صورت نقدی به دانش آموزان اهداشده است.

وی بابیان اینکه کمک‌های مردم نوع‌دوست استان خراسان شمالی با اولویت مناطق محروم بین دانش آموزان تحت حمایت توزیع می‌شود، تأکید کرد: کمک‌های جمع‌آوری‌شده قبل از آغاز سال تحصیلی به دست دانش آموزان نیازمند می‌رسد.

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی بابیان اینکه پنج هزار و ۳۰۰ دانش‌آموز و یک هزار و ۷۰۰ دانشجوی نیازمند در این استان چشم‌انتظار کمک‌های خیران و مردم نیکوکار هستند، گفت: مردم می‌توانند برای سرعت بخشی به خدمات‌رسانی به این دانش آموزان از طریق سامانه # ۰۵۸*۸۸۷۷* برای اهدای کمک‌های نقدی خود به جشن عاطفه‌ها اقدام کنند.

وی یادآور شد: مرحله نهایی این جشن در ۱۱ مهرماه سال جاری با حضور دانش آموزان و اولیای آن‌ها در مدارس این استان برگزار می‌شود.

وی گفت: سال گذشته یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیر نقدی در جشن عاطفه‌ها جمع‌آوری شد که پیش‌بینی می‌شود این رقم امسال به این کمک‌ها به دو میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان افزایش یابد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: