• دوشنبه ۲۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 976-2190-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

انعقاد قرارداد جدید پیشنهاد کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر بجنورد برای حل مشکل پروژه هماگ

کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر بجنورد پیشنهاد انعقاد قرار جدید برای حل مشکل پروژه تجاری و گردشگری هماگ را ارائه داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، بهمن جباری رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر بجنورد در جلسه علنی این شورا گفت: برای حل مشکلات موجود این پروژه تاکنون چندین نشست با حضور اعضای شورای شهر، شهرداری و سرمایه گذار برگزار شده است.

وی افزود: اگر بخواهیم بخش تجاری این پروژه را وصل به زمین اوقاف کنیم به طور قطع زمان زیادی را صرف خواهد کرد و این امر سبب می شود تا سهم شهرداری روز به روز کاهش یابد.

جباری ادامه داد: به همین دلیل پیشنهاد شده است تا شهرداری تغییری را در قرارداد ایجاد کند و بعد از موافقت سرمایه گذار برای مراحل بعدی اجرای پروژه قرارداد سه جانبه میان شهرداری، سرمایه گذار و اوقاف منعقد شود.

ابراهیم امانی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در ادامه این جلسه با اشاره به اینکه پروژه هماگ در شهر بجنورد از هفت سال گذشته آغاز شده و هنوز به پایان نرسیده است، اظهار کرد: مشکل اجرای پروژه های مشارکتی در این شهر این است که در ابتدا یک پروژه را در نظر می گیریم سپس پروژه های دیگری را به آن اضافه می کنیم و مشکل پروژه هماگ نیز در این است.

وی تصریح کرد: باید هر چه سریع تر مشکل این پروژه مرتفع شود چراکه هر چه قدر زمان بگذرد موضوع پیچیده تر خواهد شد و از سوی دیگر تغییر مدیران کار را سخت تر خواهد کرد.

وی تاکید کرد: پیشنهاد اعضای شورای شهر بر این است تا شهرداری با وضعیت فعلی و در نظر گرفتن منافع شهرداری و سرمایه گذار قرارداد جدیدی را منعقد کند تا بخش تجاری به اتمام برسد و اگر تصمیم داشتند در آینده پروژه های جدید را اجرایی کنند.

وی گفت: پیشنهاد می کنیم شهرداری ایراداتی که در قرارداد فعلی وجود دارد را رفع و با وضع موجود قرارداد جدیدی را منعقد کند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: