• دوشنبه ۲۶ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-1685-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:

برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی نباید به تشریفات ختم شود

قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: برگزاری چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب نباید به برگزاری دو سخنرانی و تشریفات ختم شود.

به گزارش ایسنا، منطه خراسان شمالی، لطفی در جمع خبرنگاران در بجنورد افزود: بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید در نقش مدیریت جنگ تعریف شود.

وی با اشاره به اینکه اکنون کشور ایران با یک جنگ ترکیبی مواجه است، ادامه داد: در حال حاضر دشمن از ابعاد مختلف روانی، اقتصادی، فرهنگی و ...ورود پیدا کرده تا مردم را ناامید کند و باید با آن مقابله کنیم.

لطفی اظهار کرد: در بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی مسئولان باید به بیان و تبیین دست آوردهای انقلاب بپردازند تا روحیه امید را در مردم ایجاد کنند.

وی تصریح کرد: تمام تلاش دشمن در این برهه زمانی جدایی مردم از نظام و ایجاد یاس و ناامیدی در آن هاست و باید تلاش کنیم تا فضای امیدواری را در جامعه ایجاد کنیم که یکی از راه های مقابله با دشمن است.

به گفته قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی انسجام مردم و اقشار مختلف جامعه با یکدیگر از دیگر راهکارهای برون رفت از این مشکل است.

وی خاطرنشان کرد: اگر می شنویم مردم مشکل دارند، گرانی، بیکاری و تورم وجود دارد، موارد درستی است اما دست نظام پر است و پیشرفت نظام با دوران قبل قابل مقایسه نیست.

لطفی با بیان اینکه عمده مشکلات کنونی کشور، داخلی است و ناشی از سوء مدیریت هاست، گفت: در حال حاضر سه گروه بیکاران، حقوق بگیران و مستمندان بیشترین فشار را تحمل می کنند.

وی تصریح کرد: مسئولانی که موجب به وجود آمدن این مشکلات شده اند باید پاسخ گو باشند و لباس رزم بپوشند و در خاک ریز فعلی کار کنند تا مشکلات حل شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: