• شنبه ۳۱ شهریور ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 976-2085-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

استاندار خراسان شمالی:

حمله نظامی به کشور ایران امکان پذیر نیست

استاندار خراسان شمالی گفت: امروز ایران اسلامی به عنوان کشوری قدرتمند معرفی شده است و همه دنیا می دانند که حمله نظامی به این کشور امکان پذیر نیست.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، محمد رضا خباز در مراسم رژه های نیروهای مسلح خراسان شمالی در بجنورد افزود: موشک های قدرتمند ساخت داخل کشور اهرم اقتدار و عزت جمهوری اسلامی است.

وی با اشاره به اینکه حمله اقتصادی و متشنج کردن افکار عمومی نقشه جدید دشمن است، ادامه داد:  امروز دشمن می‌خواهد با بزرگ جلوه دادن مشکلات و اخلال در بازار، مردم را از نظام و انقلاب ناامید کند .

خباز اظهار کرد: مردم باید با واقع‌ بینی و تصمیمات درست٬ دفاع محکمی در برابر این حمله دشمن انجام دهند و لبیک به ندای رهبری و وحدت و انسجام٬ رمز اصلی برون‌رفت از این مشکلات است.

وی تصریح کرد: محتکران هم‌ رزمان جبهه دشمن هستند و کسانی که با احتکار دست به انبار کردن نیازهای اصلی مردم می‌زند هیچ تفاوتی با دشمن ندارند.

نماینده عالی دولت در استان گفت: دشمنان اعلام کرده اند که ملت ایران چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را نخواهند دید اما این خواب را به گور خواهند برد.

حجت الاسلام و المسلمین یعقوبی نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌شمالی نیز در ادامه این سخنرانی گفت: دشمن به وسیله جنگ اقتصادی نظام جمهوری اسلامی را هدف گرفته است و معتقدیم از این جنگ نیز سربلند بیرون می‌آییم.

وی افزود: جنگ اقتصادی نیز همانند جنگ نظامی٬ قلب نظام اسلامی را هدف گرفته است و این جنگ همانند جنگ نظامی غیرت‌ های دینی را می‌طلبد تا بتوانیم به فضل خدا از این گردنه نیز عبور کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: