• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-190-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

تصویب افزایش 7 درصدی نرخ سرویس مدارس در بجنورد

افزایش هفت درصدی نرخ سرویس مدارس در مناطق حومه شهر همچون شهرک امام خمینی، شهرک فرهنگیان، گلستان شهر، شهرک حکمت در شورای اسلامی شهر بجنورد مصوب شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، احمد وکیلی رئیس کمیسیون ورزش و جوانان شورای اسلامی شهر بجنورد در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد درباره استخر شهروند که متعلق به شهرداری است، گفت: شهرداری باید به فکر فروش این استخر باشد چراکه هر چه زمان می گذرد این استخر مستهلک تر می شود و فقط هزینه بر دوش این نهاد خواهد گذاشت.

وی افزود: پیشنهاد می شود که شهرداری استخر شهروند را به فروش برساند و به جای آن دو قطعه زمین را در محلی مناسب خریداری کند که دو استخر برای بانوان و آقایان راه اندازی کند.

بهمن جباری رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و سرمایه گذاری شورای اسلامی شهر بجنورد نیز در ادامه درباره پروژه هماگ اظهار کرد: جلسه ای با ناظران درخصوص کمییت اجرای این پروژه برگزار شده است که ناظر سازه ای اعلام کرده آن چیزی که باید بر اساس موارد اجرایی در این پروژه تجاری- گردشگری اتفاق می افتاده، اجرایی شده است.

وی با اشاره به اینکه ناظران مکانیکی و برق نیز این قضیه را تایید کرده اند، ادامه داد: تنها تغییر صورت گرفته در حوزه معماری و آن نیز در جزئیاتی همچون اجرای نما بوده است و ناظران بر اساس نگاه نظارتی کیفیت این مجتمع را تایید کرده اند.

وی تصریح کرد: ناظران پیشرفت فیزیکی اجرای  این پروژه در حال حاضر را 70 درصد اعلام کرده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: