• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-290-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

نائب رئیس شورای اسلامی شهر:

حفاری‌ها، کوچه‌های بجنورد را تبدیل به میدان مین کرده است/
وزیر کشور برای عدم اختصاص ماشین آتش‌نشانی با نردبان بلند پاسخگو باشد

نائب رئیس شورای اسلامی شهر بجنورد با اشاره به حفاری های انجام شده توسط دستگاه های خدمات رسان در شهر بجنورد گفت: حفاری توسط دستگاه های خدمات رسان به خصوص در برخی از کوچه های حواشی این شهر انجام شده اما به حال خود رها شده اند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، جمشید گریوانی در جلسه علنی شورای اسلامی شهر بجنورد افزود: مدتی است که مردم برای حل این مشکل به شورا مراجعه و اعلام می کنند که به شهرداری برای آسفالت قسمت های حفاری شده مراجعه کرده ایم اما بیان شده که دستگاه خدمات رسانی که حفاری را انجام داده باید آسفالت را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون برخی از کوچه های این شهر به علت حفاری های انجام شده و عدم رسیدگی به آن تبدیل به میدان مین شده است.

وی در ادامه با بیان اینکه مرکز خراسان شمالی فاقد ماشین آتش نشانی با نردبان بلند است، ادامه داد: این موضوع بارها مطرح و تکرار شده است اما هنوز به نتیجه نرسیده است.

گریوانی اظهار کرد: وزیر کشور بعد از حادثه پلاسکو قول داد که به هفت شهر که یکی از آن ها بجنورد بوده این ماشین را اختصاص دهد اما هنوز این امر انجام نشده است.

وی تصریح کرد: علاوه بر آن حتی وزیر کشور در آخرین سفری که به خراسان شمالی داشت نیز این قول را داد و اعلام کرد که مشکل اختصاص نردبان حل است اما هنوز هیچ ماشین آتش نشانی با نردبان بلند به شهر بجنورد اختصاص نیافته و باید در خصوص این موضوع پاسخگو باشد.

این مقام مسئول همچنین به موضوع آلایندگی وسایط نقیله عمومی شهرداری بجنورد اشاره کرد و گفت: ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر فرسوده است و همین ماشین ها موجب آلاینده شدن این شهر می شوند.

وی افزود: 70 تا 80 درصد از وسایل حمل و نقل عمومی شهر بجنورد باید از گردونه فعالیت خارج شوند و 100 درصد مشکل زیست محیطی دارند.

وی تاکید کرد: استاندار و وزیر کشور برای حل این مشکل دست ما را بگیرند و کمک کنند که حل شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: