• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-587-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

صدور دو مجوز جدید برای رسانه های استان/ فعالیت ٢٧رسانه دارای مجوز در خراسان‌شمالی

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: با صدور مجوز یک دو هفته‌ نامه و یک پایگاه خبری از سوی هیات نظارت بر مطبوعات شمار رسانه‌های دارای مجوز این استان به ۲۷ رسانه رسید.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛  رضا رضایی اظهار کرد: دو هفته‌نامه محلی «سپهر اسفراین» با گستره توزیع اسفراین؛ به صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی میثم لعل عوض پور و پایگاه خبری «صبح سمنگان» به صاحب‌امتیازی و مدیرمسئولی احمد شیرزاده در شهرستان مانه و سملقان، از هیات نظارت بر مطبوعات مجوز خود را دریافت کردند.

رضایی، بابیان اینکه با صدور مجوز این دو رسانه، شمار رسانه‌های دارای مجوز این استان از ۲۵ به ۲۷ رسانه افزایش‌ یافته است، اظهار کرد: هم‌اکنون خراسان شمالی دارای ۴ روزنامه، ۵ هفته‌نامه، ۲ دو هفته‌نامه، ۴ ماهنامه، ۳ فصلنامه  و ۹ پایگاه خبری دارای مجوز است.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: هم‌اکنون از مجموع یک هزار و ۲۶۶ درخواست رسانه در سطح کشور تنها ۲ درخواست مربوط به خراسان شمالی است و این استان هیچ متقاضی دیگری ندارد.

رضایی، با توجه به اقدامات مؤثر خانه مطبوعات استان و توجه ویژه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به موضوع آموزش دوره‌های روزنامه‌نگاری در ۶ ماهه نخست امسال تصریح کرد: ثمره این تلاش‌های آموزشی با ماندگاری رسانه‌ها به‌ویژه رسانه‌های مکتوب ملموس‌تر خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: