• دوشنبه ۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-386-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان:

800 دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از خدمات خوابگاهی بهره مند شدند

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی از تامین نیاز خوابگاهی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی این استان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی، دکتر قربانیان اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی در زمینه ارائه خدمات رفاهی دانشجویان و تامین خوابگاه اقدامات اساسی انجام داده است.

وی تصریح کرد: پیش از این نیز دانشگاه علوم پزشکی استان جزء دانشگاه های پیشرو در پوشش 100درصدی دانشجویان در خوابگاه ها بود و هم اکنون نیز در راستای این اقدام اهتمام داریم.

به گفته وی امسال به تمامی دانشجویان خانم، خوابگاه تعلق گرفت و دانشجویان آقا نیز از خوابگاه های خودگردان تحت نظارت دانشگاه استفاده می کنند .

وی افزود: هم اکنون دانشگاه در بجنورد دارای دو خوابگاه ملکی ویژه بانوان و آقایان، در شیروان نیز دارای دو خوابگاه ملکی و  در آشخانه دارای یک خوابگاه استیجاری است.

وی با بیان اینکه سال گذشته 800 دانشجو از خدمات خوابگاهی بهره مند شدند، اظهار کرد: امسال نیز ظرفیت خوابگاه ها همان 800 نفر است و 70 نفر از آقایان نیز در خوابگاه های خود گردان اسکان خواهند داشت .

وی با بیان اینکه خوابگاه های دانشجویی محیطی امن تر نسبت به خانه های اجاره ای و خوابگاه های خصوصی است، افزود: در خوابگاه ها تامین امنیت دانشجویان یک ضرورت است و خانواده ها می توانند از این امر اطمینان حاصل کنند و دانشجویان می توانند بدون دغدغه به تحصیل خود بپردازند.

به گفته وی در کمیسیون دانشجویی استانداری مصوب شد نظارت مستقیم بر فعالیت خوابگاه های خودگران صورت گیرد و این مسئولیت بر عهده دانشگاه دولتی قرار گرفت .


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: