• چهارشنبه ۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-585-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

مهم ترین وظایف فرماندار، برنامه ریزی و نظارت بر اجرای برنامه هاست

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی گفت: مهم ترین وظایف فرماندار، برنامه ریزی و نظارت بر اجرای برنامه ها، استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی، دولتی، تعاونی و دیگر ظرفیت های موجود و برقراری نظم و امنیت در شهرستان است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمود ثمینی در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان گرمه اظهارکرد: فرماندار باید تلاش کند برای اولویت های پیشرفت و توسعه مردم برنامه ریزی مناسب داشته باشد و از ظرفیت تمام دستگاه ها استفاده کند و از مشارکت و سرمایه گذاری دستگاه های غیر دولتی برای پیشرفت و آبادانی شهرستان بهره ببرد.

وی با گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهیدان گفت: امروز انقلاب، استقلال و اسلام را از برکت خون شهدا داریم  و باید تلاش مان را افزایش دهیم تا به مردم خدمات خالصانه ارائه کنیم.

ثمینی افزود: همه ما مسئولان باید برای مردم فرصت داشته باشیم و به  درخواست های آنان پاسخ مناسب و درستی بدهیم.

فرماندار جدید گرمه هم گفت: از موضوعات محوری که در این شهرستان لازم است به آن توجه شود، ظرفیت گردشگری است، گرمه پیشانی استان از مسیر جاده شمال است.

عبدالله قدرتی افزود: ظرفیت بعدی سرمایه گذاری متوسط و خرد است. گرمه قطب کامیون در استان است و می توان به موضوعات صنایع تبدیلی و پایین دستی حوزه اتاق های کامیون ها و موضوعات مرتبط، دقت و روی آن ها تمرکز کرد.

وی تصریح کرد: دو موضوع مهم در گرمه توسعه منابع انسانی و دقت بر توانمندسازی جوامع محلی است که در حوزه آموزش و پرورش باید به این موضوعات توجه شود.

در این مراسم با قدردانی از تلاش های اسماعیل مکرمی در سمت سرپرست فرمانداری گرمه، قدرتی به عنوان فرماندار جدید گرمه معرفی شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: