• دوشنبه ۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-2087-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

برگزاری ورک‌شاپ کارتون با موضوع «احتکار خانگی» در بجنورد

کارتونیست بین‌المللی و مسئول خانه کاریکاتور حوزه هنری خراسان شمالی، از برگزاری ورک شاپ کارتون با موضوع «احتکار خانگی» با شرکت کارتونیست‌هایی از استان‌های سمنان و خراسان شمالی در بجنورد خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، عباس ناصری وی با بیان اینکه این ورک شاپ دوروزه با شرکت بیش از 30 هنرمند برگزار شد، افزود: چهارشنبه و روز نخست ورک شاپ کارتون احتکار خانگی به‌منظور ایده‌یابی در محل حوزه هنری استان و روز دوم آن برای خلق اثر در روستای توریستی روئین برگزار شد.

ناصری با بیان اینکه ورک شاپ مزبور به‌منظور آگاه‌سازی درباره احتکار خانگی، مسائل اقتصادی روز و نقش خرید بی‌رویه مردم در گران شدن اجناس برگزار شد، خاطرنشان کرد: شتاب‌زدگی مردم در خرید و انبار کردن محصولات در منزل به گرانی‌ها دامن می‌زند.

وی اضافه کرد: این رویه به زیان خود مردم است؛ زیرا هم آن‌ها را به زحمت می‌اندازد و می‌تواند باعث در اختیار گرفتن اجناس تاریخ مصرف گذشته شود و هم کاهش جنس در بازار باز هم باعث تورم می‌شود.

ناصری تصریح کرد: با این حال به نظر می‌رسد باید با آگاهی دادن به مردم و اطمینان بخشی در خصوص وجود کالاها نگرانی‌ها در این زمینه را برطرف کرد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: