• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-3314-5
  • خبرنگار : 0584012
  • منبع خبر : ----

مدیرکل ورزش و حوانان خراسان شمالی مطرح کرد:

تخریب سالن ملت بجنورد مجوز دارد/تکذیب تجمع مقابل اداره کل ورزش و جوانان

مدیرکل ورزش وجوانان خراسان شمالی گفت: عمر سالن ورزشی ملت به پایان رسیده است و تخریب آن مجوز دارد.

کوروش بهادری در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی با بیان اینکه سالن ورزشی ملت از سالن های قدیمی است و تمام تلاشمان را انجام داده ایم که نگاه داشته شود، اظهار کرد: با توجه به زلزله سال گذشته، سالن بسیار آسیب دید که بعد از بررسی کارشناسان استانی این محل پلمپ شد و دیگر اجازه استفاده از آن داده نشده است.

وی افزود: طبق برآورد هزینه کارشناسان جهت بازسازی این سالن مبلغ 700 میلیون تومان اعتبار نیاز است که توجیه اعضای کمیسیون مربوط ه در استان این بود که اگر قرار باشد این مبلغ جهت ترمیم این بنا هزینه شود بهتر است سالن جدیدی ساخته شود.

بهادری با بیان اینکه تمام تلاش ها برای حفاظت از جان همشهریان است، تصریح کرد: نمی خواهیم همشهریان از سالنی استفاده کنند که امنیت خوبی نداشته باشد و جان آنها در خطر باشد.

مدیرکل ورزش وجوانان خراسان شمالی افزود: مجوز تخریب سالن و هر مکان دیگر مسئله ای شخصی نیست و به دست یک نفر نیست بلکه ساعت ها زمان برای بررسی و تحقیق گذاشته شده و مسئولین عالی استان در کمیسیون ها شرکت داشتند و مجوز تخریب صادر شده است.

وی خاطرنشان کرد: طبق برنامه ریزی های انجام شده پس از تخریب، سالن ملت به محوطه اداره کل اضافه خواهد شد و سالن جدیدی در مجموعه ورزشی تختی احداث خواهد شد، در حال حاضر پیگیری ها انجام شده است و امیدواریم مسئولین نیز همکاری های لازم را انجام دهند.

بهادری در خاتمه اظهار کرد: خبر تجمع گروهی مقابل اداره را تکذیب می کنیم و حتی یک نفر نیز برای اعتراض به این مکان نیامده است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: