• چهارشنبه ۱۱ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-1290-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

عضو شورای اسلامی شهر اسفراین:

جزیره‌ای کار کردن در شورای شهر به ضرر مردم است

یک عضو شورای اسلامی شهر اسفراین گفت: جزیره ای کار کردن در شورای شهر به ضرر مردم است.

طلعت رگبار در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی اظهار کرد: با توجه به جزیره ای شدن شورای شهر در سال گذشته، در مواردی به صورت تک محور کار شد.

وی افزود: در یک سالی که گذشت حتی یک بار هم بازدیدی که تمام اعضای شورا در آن حضور داشته باشند را نداشته ایم یا حتی بازدید در خصوص مشکلات محلات که حداقل با حضور پنج نفر از اعضا باشد نبوده است .

رگبار گفت: نمی‌توانیم فقط برای به رسمیت شناخته شدن جلسات درجلسه شرکت کنیم و صاحب نظر نباشیم، مردم به هفت نفر رای داده اند و همه باید صاحب نظر باشند و اعضای شورا باید با هم کار کنند.

وی افزود: شورای شهر اتاق فکر شهر است، نظارت، برنامه ریزی و مدیریت شهری از وظایف این شوراست و باید برای همه نامه ها و مسائل شهر و نه صرفا موضوعات مدنظر جلسات شورا تشکیل شود.

رگبار با اشاره به انتخابات اخیر شورای اسلامی شهر گفت: اگر نمایندگان استانداری این انتخابات را قبول کنند ما هم به احترام مردم و تمکین از قانون این انتخابات رو قبول می‌کنیم اما اعضای شورا باید پاسخگوی تبعات بد تک محور کار کردن و این تقسیم نادرست کمسیون ها در شورا به مردم باشند.

رگبار در پایان افزود: از مردم می خواهم قضاوت های نادرست و کورکارانه را نسبت به اتفاقاتی که از طریق کانال های مجازی منتشر می شود و به سمت شایعات میروند را نداشته باشند زیرا این به ضرر شهر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: