• جمعه ۱۳ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-1385-5
  • خبرنگار : 0584012
  • منبع خبر : ----

نماینده ولی فقیه در بجنورد

دنیا در مقابل سخنان سرتاسر عزت رهبری عاجز شده است

نماینده ولی فقیه در بجنورد گفت: سخنان ر هبری سرتا پا عزت است که دنیا در مقابلش عاجز شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در آئین عبادی سیاسی روز جمعه ،با بیان اینکه اطاعت از ولی امر عزت و سربلندی را به همراه دارد، خاطر نشان کرد: هرکس که از ولی امر خود اطاعت کند دچار ذلت نمی شود و ما این را در انقلاب اسلامی خود تجربه کرده ایم.

وی در ادامه افزود: ملت ما در اوج عزت زندگی می کنند جامعه دینی اگر رهبر عادل داشته باشد و مردم نیز آن را بپذیرند عزتی بالاتر از آن وجود نخواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی در خصو ص اجتماع بسیجیان در استان اظهار کرد: روز گذشته یاران بسیجی با اشاره ی رهبری و پا به رکاب ایشان در میادین بزرگ استان ها جمع شدند و اعلام آمادگی کردند.

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی تصریح کرد: مردم مال خود را در مسیری به کار ببرید که جوانمردی را ثابت کند پول باید در تولید هزینه شود و برای جامعه و خود اثار خیری داشته باشد.

وی اظهار کرد: انبار کردن پول روش زندگی یک مسلمان نیست جامعه با مال ادامه پیدا می کند جامعه ای که نتواند ثروتش را مدیریت کند مریض است.

نماینده ولی فقیه در بجنورد بیان کرد: همه کسانی که دلار خریدند و پشیمان شدند باید بدانند که باد اورده را باد می برد اگر با تلاش ثروت کسب شود می ماند.

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی افزود: افرادی که دلار ها را خریدند آسایش را از زندگی خود گرفتند پول اگر پول بیاورد ربا است که ربا حرام است.

وی با اشاره به سخن رهبری در خصوص نشان دادن پیام قدرت به دشمن ادامه داد: ما با تمام وجود از خون هایی که برای انقلاب ریخته شده است دفاع می کنیم، انقلاب اسلامی 40 ساله است  نوه های انقلاب به دنیا آمدند دشمنان دیگر نمی توانند انقلاب را از ما بگیرند و باید این آرزو را با خود به گور ببرند.

نماینده ولی فقیه در خراسان شمالی خاطر نشان کرد: هفته ی قدرت وامنیت را به نیروی انتظامی تبریک می گوییم که حافظ خانه و ناموس مردم هستند نیروی انتظامی در استان نمره ی عالی را می گیرد زیرا که در تمام صحنه ها با اقتدار حضور داشته و نقش پررنگی را دارد.

وی تصریح کرد: در استان 168 شهید نیروی انتظامی و 9 شهید مرزبان داریم و در کشور نیز 13 هزار شهید نیروی انتظامی تقدیم انقلاب شده است این اقتدار باعث کوتاه شدن دست بیگانگان از کشور می شود.

حجت الاسلام والمسلمین یعقوبی ادامه داد: پنج شنبه آینده سالروز ورود مقام معظم رهبری به استان خراسان شمالی است که دنیایی از معارف را به مامنتقل کردند واین سفر، سفری جهانی شد زیرا مقام معظم رهبری در پیام نوروز سال 92 نیز از استان خراسان شمالی نام بردند.

وی در پایان اظهار کرد: روز پنج شنبه ساعت هشت و نیم صبح از میدان بازرگانی تا مصلی پیاده روی خواهیم کرد و در خدمت حجت الاسلام والمسلمین خاتمی خواهیم بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: