• شنبه ۱۴ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-1485-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

صبحگاه مشترک نیروی انتظامی خراسان شمالی برگزار شد

به مناسبت هفته نیروی انتظامی، صبحگاه مشترک نیروی انتظامی خراسان شمالی در بجنورد برگزار شد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، سردار علیرضا مظاهری، فرمانده انتظامی استان در این مراسم گفت: این استان از امنیت کامل برخوردار است و خوشبختانه دغدغه امنیتی ندارد.

وی ضمن تسلیت ایام محرم و گرامیداشت هفته ناجا اظهار کرد : هر سال به مناسبت هفته نیروی انتظامی برنامه های متنوعی در استان برگزار می شود و امسال نیز برنامه های این هفته با شعار" پلیس مقتدر، امین مردم" اجرا خواهد شد.

وی با بیان اینکه امیدواریم علاوه بر اقتدار، امین خوبی نیز برای مردم باشیم، افزود: هفته ناجا فرصت مناسبی برای معرفی بخشی از خدمات و ارائه عملکرد، کارآمدی و... سبزپوشان نیروی انتظامی به مردم و جامعه است.

این مقام انتظامی همچنین با بیان اینکه خراسان شمالی از امنیت کامل برخوردار است و دغدغه امنیتی در استان وجود ندارد، گفت: امنیت و آرامش موجود در استان حاصل ارتباط خوب مردم با نیروی انتظامی است و این در حالیست که نیروی انتظامی خراسان شمالی با مخلان نظم و امنیت برخورد جدی و قاطع خواهد داشت.

سردار مظاهری اضافه کرد: مقام معظم رهبری در سخنان خود نیروی انتظامی را متفاوت تر از سایر سازمان ها و ارگان ها معرفی کردند چراکه نیروی انتظامی برای برقراری امنیت در خیابان، مرزها، بیابان و حتی منازل حضور دارد.

وی یکی از مباحث مهم را آسیب های اجتماعی عنوان کرد و افزود: برای کاهش آسیب های اجتماعی باید تهدیدها و راه های مقابله با آن را شناسایی کرد که نیروی انتظامی با انجام اقدامات موثر نقش مهمی در آگاه سازی خانواده ها و جامعه ایفا می کند.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: نیروی انتظامی استان با بهره مندی از فرامین مقام معظم رهبری با تمام توان و قوا از جان و مال مردم و عرصه های ایران زمین دفاع می کند.

محمدرضا خباز، استاندار خراسان شمالی نیز با بیان این که به همت نیروهای مسلح و همه مردم و تحت هدایت های مقام معظم رهبری امروز عزت و اقتدار ما بی نظیر است، گفت: باید با اتکال به حبل الله و وحدت کلمه و همدلی و همسویی همه نیروها این عزت و اقتدار را حفظ کنیم.

وی افزود: در سایه این نظم و امنیت امروز مردم ما در آرامش و آسایش به سر می برند و نظام اسلامی ما در منطقه سربلند است و هیچ تصمیم و معاهده ای در خاورمیانه بدون حضور کشورمان محقق نمی شود.

وی ادامه داد: در سایه همدلی و همصدایی نیروهای مسلح و تلاش های ارزنده نیروی انتظامی امنیت داخلی ما از مرزها تا خیابان ها به خوبی برقرار است و نیروی انتظامی در همه صحنه ها حضور دارد.

پس از پایان این سخنان و تجلیل از چند همکار بازنشسته و نمونه نیروی انتظامی و رژه یگان ها از مقابل جایگاه، با حضور استاندار و رئیس شورای تامین خراسان شمالی، مرکز فرماندهی و کنترل ستاد ناجا و مرکز تجمیع 110 استان به بهره برداری رسمی رسید.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: