• دوشنبه ۱۶ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 977-3487-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

به مناسبت روز جهانی کودک؛

عضویت در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی امروز رایگان است

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی گفت: همزمان با ١٦ مهر و روز جهانی کودک عضویت در تمام مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان شمالی رایگان است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، منیر صادقی اظهار کرد: کودکان و نوجوانان می توانند امروز با مراجعه به مراکز کانون در مرکز استان و شهرستان‌ ها بصورت رایگان به عضویت این مراکز در آیند.

وی با اشاره به اینکه استفاده از امکانات فرهنگی و هنری حق تمام کودکان و نوجوانان استان است، اضافه کرد: طی این هفته با هدف بهره مندی کودکان از فعالیت های متنوع فرهنگی، هنری و ادبی در کانون پرورش فکری کودکان به صورت ویژه مراکز کانون پذیرای کودکان و نوجوانان و همچنین اولیای تربیتی است.

وی گفت: کودکان و نوجوانان می توانند با عضویت در مراکز کانون علاوه بر امانت کتاب از بیش از ۴۰ فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی، علمی و دینی بهره‌ مند شوند.

رئیس کمیته کودک و نوجوان خراسان شمالی با اشاره به اینکه نمایشگاه استانی «آینده را باید ساخت» در روز سه شنبه افتتاح می شود، بیان کرد: این نمایشگاه با حضور مسئولان استانی و به همت اعضای کمیته کودک و نوجوان استان به مدت سه روز در محل دهکده بسیج دایر است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: