• سه شنبه ۱۷ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-2586-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

به همت جهاددانشگاهی خراسان شمالی؛

رویداد کارآفرینی دیدار در بجنورد برگزار شد

به همت جهاددانشگاهی خراسان شمالی و با همکاری دانشگاه بجنورد و قرارگاه شهید احمدی روشن، رویداد کارآفرینی دیدار در بجنورد برگزار شد.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی جهاددانشگاهی استان، دکتر رضا شاهین فر، رئیس این نهاد در این نشست که در دانشگاه بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: رویداد دیدار یک رویداد کوچک با اهداف بزرگ است.
وی افزود: این رویداد یک دورهمی با رویکرد معرفی کارآفرین، معرفی یک کسب و کار، معرفی یک آموزش کاربردی کوتاه در استان و شبکه سازی است.
وی ادامه داد: اگر امروز کسی صاحب دارایی معنوی و مادی است به علت تفکر و سبک نگرش آن فرد است که در گذشته داشته است.
شاهین فر بیان کرد: نگرش در افراد متفاوت است و اگر رویای پولدار شدن در سر دارید، اولین ابزار برای تحقق رویای خود ذهن است که گفتار و رفتار را شکل می دهد.
وی با اشاره به مراکزی همچون جهاد دانشگاهی، پارک علم و فناوری، مرکز خلاقیت و نوآوری و دیگر مراکز گفت: شما می توانید ایده های خود را عملیاتی کنید، با استفاده و راهنمایی این مراکز که مشغول فعالیت هستند.
شاهین فر اظهار کرد: به دنبال رهبران پویا باشید و افراد پویا را به عنوان دوست و همنشین خود انتخاب کنید تا پویا شوید.
وی ادامه داد: موفقیت یک شبه نیست، موفقیت بدون مشکل نیست و موفقیت با افکار غالب غیر ممکن است اما در دل همه مشکلات فرصت های زیادی وجود دارد.
این مسئول با طرح این سوال که ایران صنعت خود را با کره و ژاپن شروع کرد اما چرا تفاوت های بسیاری دارد؟ و چرا از شروع انجام کارها و ایده های خود می ترسیم؟ پاسخ داد: یاد نگرفته ایم تا شرایط مو جود را ارزیابی کنیم و درست تصمیم بگیریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: