• جمعه ۲۰ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 977-2085-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

امام جمعه بجنورد:

 وابسته بودن بودجه ملی به نفت و اسراف‌گری دو نقطه ضعف کشور است

امام جمعه بجنورد گفت: یکی از توطئه‌های منافقان و دشمنان دین این است که برای کوبیدن حق، لباس حق بر تن می‌کنند.
به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در آئین عبادی سیاسی نماز جمعه، اظهار کرد: دشمنان اسلام خودشان باطل هستند اما لباس حق می پوشند تا حق را باطل کرده و به حقانیت ضربه بزنند.
وی گفت: مسلمان با بصیرت کسی است که حق را بر باطل ترجیح بدهد و آینده را با دید کامل در نظر بگیرد.
نماینده ولی فقیه در خراسان‌شمالی با بیان اینکه  آمریکا و نظام استکبار باطل است، تصریح کرد: آمریکا برای به زیر سلطه درآوردن همه کشور ها لباس حقانیت را بر تن کرده است و با نیتی شوم در ظاهر از حقوق بشر حمایت می کند درحالی که با پرتاب موشک و به جان هم انداختن انسان‌ها نشان داده است که نیت و باطن دیگری دارد.
خطیب جمعه بجنورد با اشاره به ششمین سالگرد ورود مقام معظم رهبری به خراسان شمالی گفت: ولایت نعمت بزرگی است که مردم ایران از ۴۰ سال گذشته تا به امروز از حضورش بهره مند شده اند.
وی با اشاره به اینکه امروز دشمنان اسلام در تلاش هستند که نشان دهند جمهوری اسلامی به انتها رسیده است بیان کرد: امروزه ایران به اندازه ای قدرتمند شده است که اکنون ۲۵۰ شبکه با زبان فارسی به صورت شبانه‌روزی برضد آن فعالیت می‌کنند. 
خطیب جمعه بجنورد ادامه داد: وابسته بودن بودجه ملی به نفت و اسراف‌گری دو نقطه ضعف بزرگ کشور است و باید مسئولان و مردم این دو عیب را مورد بررسی قرار دهند.
امم جمعه بجنورد گفت: سه عامل اصلی و مهم برای به بن بست نرسیدن نظام جمهوری اسلامی را رهبر حکیم و فرزانه انقلابی و جهادی کشور، جوانان دانشمند خلاق و مبتکر و وحدت و یکپارچگی ملت جمهوری اسلامی است.
وی ادامه داد: اقتدار، عظمت و شکست ناپذیری سه مولفه مهم در جمهوری اسلامی است گرچه عده‌ای خائن در داخل که دست‌نشانده دشمنان هستند مردم را همواره ناامید می‌کنند اما جمهوری اسلامی باثبات و صلابت راه در مسیر اهداف خود را ادامه می‌دهد.
یعقوبی با اشاره به تصویب شدن لایحه سی اف تی گفت:  کاسه ای زیر نیم کاسه است زیرا دشمن دلش به حال ملت ایران نسوخته و قدمی را بدون منفعت خود برنمی دارد، به همین علت نمایندگان مردم در مجلس و اعضاء شورای نگهبان باید در این زمینه هوشیار بوده تا دیگر شاهد جریان فرجام نافرجام در کشور نباشیم و کلاه بزرگی بر سر ملت ایران نرود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: