• یکشنبه ۲۲ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 977-1890-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

گلستان‌شهر بجنورد با اعتبارات فعلی گلستان نمی‌شود

معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی گفت: گلستان شهر بجنورد با اعتبارات فعلی گلستان نمی شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، رجب زاده در جلسه ای که با حضور مدیران مربوط برای حل مشکلات مسکن مهر گلستان شهر بجنورد برگزار شد، اظهار کرد: تاکنون جلساتی برای حل مشکلات گلستان شهر برگزار شده است اما هنوز مشکلات بر قوت خود باقی است.

وی ادامه داد: این موضوع فقط برای مسکن های مهر گلستان شهر نیست بلکه مسکن مهر سایر شهرها نیز هنوز با مشکلات متعددی مواجه هستند.

رجب زاده اظهار کرد: اختلافاتی میان مردم، بانک ها و پیمانکارانی که واحدهای مسکن را می سازند وجود دارد که این امر موجب نارضایتی مردم نیز شده است.

وی تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که موجب نارضایتی مردم شده این است که مردم آورده خود را پرداخت کرده اند اما زمان تحویل واحدها طولانی شده است.

این مقام مسئول تصریح کرد: متاسفانه اقداماتی همچون ساخت مسکن های مهر که در ابتدا بدون برنامه آغاز شده و موجب آن شد تا افرادی فاقد تخصص که هیچ تجربه کاری در زمینه ساخت و ساز نداشته اند وارد این عرصه شوند انجام شد که ساخت منازل بی کیفت  پیامد آن است.

وی خاطرنشان کرد: این امر سبب شد تا آبروی جامعه مهندسی نیز به خطر افتد و از سوی دیگر این امکان وجود دارد تا زلزله شدید دیگری موجب بروز خسارت های فراوان در این منطقه شود.

معاون عمرانی استانداری خراسان شمالی در ادامه خطاب به شهرداری بجنورد گفت: شهرداری بجنورد که هم اکنون در حال ارائه خدمات به مردم این منطقه است بهتر است گلستان شهر را تحویل گیرد تا این منطقه نیز صاحب داشته باشد.

وی افزود: به طور قطع اگر شهرداری این منطقه را تحویل گیرد و فعالیت های حوزه شهری را در آن انجام دهد ارزش افزوده منطقه نیز افزایش خواهد یافت در غیر این صورت تغییری در وضعیت آن بروز پیدا نخواهد کرد.

روح الله براتیان، شهردار بجنورد نیز در ادامه این جلسه بیان کرد: شهرداری در صورتی می تواند این منطقه را تحویل گیرد که سند اراضی این منطقه به نام شهرداری منتقل شود و بنیاد مسکن بدون عیب منطقه را تحویل دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: