• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 977-10414-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

دستگیری دو تن از عوامل شهادت محیط بان منطقه سولگرد مانه و سملقان

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد از دستگیری دو تن از عوامل شهادت محیط بان منطقه سولگرد مانه و سملقان خبر داد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان، مسلم محمدیاران با اعلام این خبر گفت: به محض وصول گزارش، دادستان عمومی و انقلاب مانه و سملقان به همراه مسؤولین محیط زیست و فرماندهی انتظامی آن شهرستان، در محل وقوع حادثه  حاضر و دستورهای قضایی لازم را صادر کرد.

وی اظهار کرد: طبق بررسی های به عمل آمده، متهمین به قصد شکار از استان گلستان وارد منطقه حفاظت شده قُرخود واقع در سولگرد شهرستان مانه و سملقان شده و پس از مواجهه با محیط بانان، با آنها درگیر شدند.

این مقام قضایی افزود: در این درگیری دو تن از محیط بانان با ضربات چاقو و دیگر اشیاء سخت مورد ضرب و جرح شکارچیان مسلح، قرار گرفته و یک محیط بان نیز با شلیک اسلحه شکاری به شهادت می رسد؛ همچنین متهمان كه دو نفر از آنها در این حادثه مجروح شده بودند، با استفاده از تاریکی شب از صحنه گريختند.

دادستان عمومی و انقلاب بجنورد گفت: در معاینات اولیه به عمل آمده از پیکر محیط بان موردنظر، مشخص گردید وی با اصابت گلوله به ناحیه قلب، به شهادت رسیده است.

وی همچنین افزود: متهمين این حادثه دستگیر و به دستگاه قضایی معرفی شدند که پرونده قضایی تشکیل شده در خصوص آنها به شعبه بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب مانه و سملقان ارجاع و بازجویی و تحقیق از متهمان دستگیر شده آغاز گردیده و تا روشن شدن همه ابعاد ماجرا ، همچنان ادامه دارد.

وی گفت: تعدادي سلاح شكاري شامل يك قبضه ميني كلاش يازده تير، دوعدد سلاح شكاري دو لول و يك قبضه سلاح شكاري تك لول نيز از متهمين كشف و ضبط شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: