• یکشنبه ۲۹ مهر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 977-4186-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

چالش‌های فضای مجازی در آموزش و پرورش خراسان شمالی بررسی می‌شود

نشست بررسی چالش های فضای مجازی در آموزش و پرورش خراسان شمالی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی فرانک محمدی، مشاور مدیرکل در امور بانوان آموزش و پرورش استان در این نشست که در دبیرستان دخترانه نمونه نرجس برگزار شد، اظهار کرد: باتوجه به اینکه امروزه اهمیت فضای مجازی بسیار زیاد است این مسٸله از طرف دفتر وزارت امورزنان وخانواده وزارت آموزش و پرورش موردتوجه قرار گرفته است.

وی افزود: با وجود چالش های بسیار زیادی که در فضای مجازی وجود دارد نیاز است که این چالش ها بویژه در میان دانش آموزان شناسایی شود.

محمدی تصریح کرد: به دنبال این مسٸله هستیم که خروجی این مباحث پر بار باشد و بتوانیم دستاوردهای این جلسات را به استان و حتی به کشور تعمیم دهیم.

مشاور مدیرکل امور بانوان آموزش و پرورش خراسان شمالی افزود: از آن جایی که فضای مجازی بسیار گسترده است استفاده از این فضا نیز دانش گسترده ای نیاز دارد.

وی اظهار کرد: با توجه به استفاده بسیار زیاد ازفضای مجازی امروزه مطالعه کتاب ها نیز از طریق فضای مجازی انجام می شود از همین جهت بهتر است علم استفاده از این فضای مهم که آینده ساز است برای نسل آینده را افزایش دهیم.

وی در خاتمه بیان کرد: با توجه به استقبال از این جلسه، جلسات و کارگاه ها را ادامه خواهیم داد تا بتوانیم دستاورد های مناسبی داشته باشیم و طرح هایی برای حل چالش ها در سطح کشور اراٸه دهیم.

دکتر ناز محمد اونق، عضو هیات علمی دانشگاه و دبیر انجمن جامعه شناسی خراسان شمالی در این نشست به تبیین فرصت ها و چالش های فضای مجازی پرداخت.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: