• چهارشنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 978-290-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تاکید فرماندار اسفراین بر معرفی مشاهیر این خطه

فرماندار اسفراین بر لزوم معرفی مشاهیر و مفاخر این خطه تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی ، طاهر رستمی در دیدار با اصحاب رسانه اظهار کرد : شهرستان اسفراین دارای نخبگان و مشاهیر بسیاری است که نیازمند حمایت و معرفی هستند ، معرفی تنها به سمینار ها، همایش ها و بزرگداشت ها محدود نمی شود در این خصوص دست یاری رسانه ها را به گرمی می فشاریم .
وی افزود : رسانه ها رکن چهارم دموکراسی هستند و در تحقق اهداف فرهنگی اهمیت دارند.
رستمی تصریح کرد : کار خبریک هنر است که هرکسی نمی تواند ادعای آن را داشته باشد ؛ افرادی که کار خبر انجام می دهند جزو نخبگان جامعه هستند که می توانند در آگاهی سازی مردم و ارتقا شاخص ها در سطح جامعه کمک شایانی داشته باشند.
وی ادامه داد : جامعه ای دارای ثبات سیاسی و اجتماعی است که در عین تحرک ، نشاط و پویایی از آرامش و ثبات برخوردار باشد و رسانه ها در این زمینه تاثیرگذار هستند.
رستمی گفت: از تمام ظرفیت های شهرستان برای توسعه ، رشد، آبادانی و ارتقای منطقه و بویژه در زمینه های فرهنگی  و حمایت از مشاهیر ، صنایع ، اشتغال زایی و.. استفاده خواهیم کرد.
فرماند اسفراین در پایان با بیان این که نقد به معنای تخریب نیست افزود: در راستای رشد و توسعه ی شهرستان نیازمند حمایت و نقد رسانه ها هستیم تا معایب کار را رفع و سرعت عملکرد مثبت فعالیت ها را بالا ببریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: