• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی:

تربیت با اتصال خانه، مدرسه و مسجد تکمیل می شود

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی گفت:تربیت با اتصال خانه، مدرسه و مسجد تکمیل می شود.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی،به نقل از  روابط عمومی آموزش و پرورش، علی شور زاده در همایش پیوند اولیا و مربیان در کانون های تربیتی سمیه و بهشتی شیروان بیان کرد: امروز ما افتخار می کنیم به حضور اولیاء که در کنار آموزش و پرورش هستند، ما یک نقش واحد با مشارکت اولیاء داریم و آن تربیت صحیح دانش آموزان است.

وی افزود: همه  ما در افق دیدمان یک هدف داریم آن هم سند تحول بنیادین که هدف و غایت سند تحول تربیت انسان مومن و خلاق و رسیدن به مراتبی از کمال تحت عنوان حیات طیبه است و این مقدور نخواهد شد مگر اینکه ارتباط اولیا و مربیان مدرسه برقرار شود .

وی خاطرنشان کرد: امروز دانش آموزان ما در معرض آسیب های اجتماعی فراوانی قرار دارند و این یک تهدید است تا قبل از اینکه آسیب ها به نوجوانان ما در مدارس برسد باید با هماهنگی یکدیگر مهار و پیشگیری شود .

سیدی رییس اداره انجمن اولیاء و مربیان اداره کل آموزش و پرورش خراسان شمالی نیز گفت: باید فاصله خانه و مدرسه کم شود و تفکر ها نزدیک گردد

وی گفت: هفته اولیا و مربیان را باید با بهترین فرصت برای رسیدن به اهداف مشترک آموزشی و پرورشی در مدارس بدانیم در این میان فاصله خانه و مدرسه را کم کنیم و تفکرها را به هم نزدیک کنیم .

 مدیر آموزش و پرورش شیروان نیز گفت: برنامه ها در سال جاری ایجاد حلقه ارتباطی قوی و منسجم میان مدارس و خانواده هاست، در این راستا سعی داریم حضور پر رنگ تر اولیاء بویژه پدران را در مدارس شکل داده و مدرسه را به عنوان خانه دوم دانش آموزان درمیان اولیا تثبیت کنیم چرا که تعامل خوب خانواده و مدرسه در تحقق اهداف آموزش و پرورش نقش بسزایی دارد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: