• شنبه ۵ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 978-586-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

دانشگاه پیام نور اسفراین ظرفیت جذب دانشجوی تحصیلات تکمیلی دارد

رئیس دانشگاه جامع پیام نور خراسان شمالی گفت: دانشگاه پیام نور اسفراین دارای ظرفیت پذیرش دانشجو در مقاطع تحصیلات تکمیلی است.
نورالله فیضی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی اظهار کرد : در این دانشگاه اساتید دارای مدارک دکترا وجود دارد، با توجه به این ظرفیت، پذیرش دانشجویان در مقطع ارشد در بعضی رشته ها مانند حقوق امکان پذیر و از نقاط قوت این دانشگاه است.
وی ادامه داد : دانشگاه پیام نور بخصوص واحد اسفراین دارای امکاناتی است که باید از این امکانات بهترین بهره را برد ، در این خصوص به دنبال فعال کردن بخش تحقیقات و همکاری با شرکت های دانش بنیان هستیم.
وی تاکید کرد: یکی از مهم ترین برنامه های ما برای 2 سال آینده فعال کردن بخش های تحقیقاتی در دانشگاهای پیام نور است.
وی در ادامه بیان کرد : دانشگاه پیام نور اسفراین از تجهیزات خوب آموزشی و فرهنگی برخوردار است و فضایی دارد که میشود از آن برای تحقیق بر روی گیاهان دارویی و پرورش آن استفاده کرد که منبع درآمدی برای دانشگاه می شود.
فیضی با نوید بر توسعه فضای سبز پیام نور اسفراین در سال 98 افزود: احیای فضای سبز دانشگاه در اولویت های کار ما قرار دارد.
وی افزود : کمبود نیرو برای رسیدگی به این بخش نداریم اما تلاش ما بر این است اعتباراتی را جذب کنیم که بتوانیم از روش های آبیاری نوین استفاده کنیم تا در مصرف آب با توجه به خشکسالی صرفه جویی شود .
وی در پایان بیان کرد: پیام نور اسفراین از دانشجویان فعال در حوزه ی فرهنگی و تربیت بدنی برخوردار است که تا به حال مقام های خوبی را در سطح استانی و کشوری کسب کرده اند، بیش از پیش حمایت خود را از این دانشجویان اعلام می کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: