• یکشنبه ۶ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 978-787-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

صدور و تمدید سه مجوز موسسه فرهنگی و هنری در خراسان شمالی

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی گفت: مجوز فعالیت سه موسسه چند منظوره در استان صادر شده است.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی؛ رضا رضایی افزود: مجوز این موسسات به استناد ضوابط و مقررات تاسیس مراکز، موسسات، کانون‌ها و انجمن‌های فرهنگی هنری و نظارت بر فعالیت آن‌ها مصوب شورای عالی انقلاب فرهنگی و بر اساس مصوبه هیات رسیدگی به امور مراکز فرهنگی و تفویض اختیار وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر شده است.

وی با بیان اینکه مجوز فعالیت یک موسسه چند منظور در شهرستان بجنورد تمدید شده است، اظهار کرد: موسسه " بوستان معرفت خراسان شمالی " به مدیرمسئولی رضا محزون در استان تمدید شد.

رضایی همچنین از صدور مجوز فعالیت دو موسسه چند منظور در استان خبر داد و اضافه کرد: موسسه چند منظوره " بوستان هنر و تفکر اترک" به مدیرمسئولی مهناز حمیدی از بجنورد و موسسه چند منظوره "سفیر ترنم هنر سپهر آیین" به مدیرمسئولی محمود رحیمیان اردغان از اسفراین مجوز فعالیت دریافت کردند.

وی خاطرنشان کرد: موسسات فرهنگی و هنری چند منظوره با هدف توسعه و ترویج فرهنگ و هنر، اجرای فعالیت های فرهنگی وهنری و همچنین ایجاد اشتغال جهت فعالیت در شهرستان ها صادر می شود.

رضایی اظهار کرد: از آن جایی که موسسات فرهنگی در توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری نقش به سزایی دارند و با توجه به شرایط خاصی که در موسسات حاکم است و توانمندی های آنها، می توان از ظرفیت موسسات به نحو شایسته در راستای اجرای فعالیت های فرهنگی وهنری بهره برد.

رضایی موسسات فرهنگی را بازوان اجرایی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان شمالی ذکر کرد و گفت: در تلاشیم تا با استفاده از ظرفیت های موسسات فرهنگی زمینه شکوفایی فعالیت های فرهنگی وهنری را فراهم کنیم.

گفتنی است ١٢ موسسه چند منظوره در خراسان شمالی در حال فعالیت هستند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: