• دوشنبه ۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-3214-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

رکورد کار بدون حادثه منجر به فوت در پتروشیمی خراسان

پتروشیمی خراسان با گذشت بیش از 40 میلیون ساعت کار بدون حادثه توانست رکورد جدیدی در تاریخ کار این شرکت ثبت کند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، سرپرست مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد ضمن بیان این خبر گفت: با کار مستمر و شبانه روزی و برگزاری بیش از 5500 نفر ساعت آموزش ایمنی توسط واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست مجتمع پتروشیمی خراسان اینک شاهد بیش از 40 میلیون ساعت کار بدون حادثه فوتی در این مجتمع هستیم.

محمد خوش آینه تصریح کرد: مجتمع پتروشیمی خراسان با بکارگیری بیش از 1280 نفر نیروی انسانی در سه شیفت کاری با تولید اوره، ملامین و آمونیاک که دارای مخاطرات شغلی بسیار بالایی نیز هست به این رکورد دست یافته است.

وی افزود: بازرسان کار مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان بجنورد نیز دارای ارتباط نزدیک با مسئولین ایمنی، بهداشت و محیط زیست مجتمع بوده و در طی بازرسی های ادواری و موردی صورت گرفته در پیشبرد اهداف تامین ایمنی مجتمع همکاری موثر و مطلوبی داشته اند.

خوش آینه تصریح کرد: ما معتقدیم که با کار فنی و علمی می توان از بروز حادثه حین کار تا حد زیادی جلوگیری کرد و در حال حاضر این مجتمع دارای 38 نفر نیروی ایمنی و آتش نشانی بوده که خود نشانگر توجه مسئولین به موضوع جلوگیری از حوادث کار است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: