• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۰
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-1085-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون امور بین الملل مجمع تقریب مذاهب سخنران راهپیمایی 13 آبان در خراسان شمالی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: حسین شیخ الاسلام معاون امور بین الملل مجمع تقریب مذاهب، در راهپیمایی 13 آبان خراسان شمالی سخنرانی خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام محمد علی سالاری در ستاد برگزاری مراسم 13 آبان استان گفت: از روز گذشته تحریم های توافق شده در توافقنامه برجام دوباره اجرا شد به همین دلیل حضور پرشور مردم می تواند مشت محکمی بر دهان دشمنان باشد.

وی افزود: خراسان شمالی و مردمش تفاوت دارند چرا که مهر تاییدیه ولی فقیه بر بصیرت مردم خراسان شمالی خورده است و در 13 آبان سال جاری نیز، پرشور تر از سال های گذشته، مردم استان جواب یاوه گویان را خواهند داد.

سالاری ادامه داد: برنامه راهپیمایی بزرگ 13 آبان به بهترین صورت ممکن با حضور مردم و اجرا خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری بجنورد نیز گفت: ما در انقلاب سه 13 ابان داریم که یکی 13 آبان سال 1343 تبعید رهبرکبیر انقلاب به ترکیه و 13 آبان سال 1357 کشتار دانش آموزان و دیگری 13 آبان سال 1358 تسخیر لانه جاسوسی است.

رشید عظیمی پور افزود: این سه 13 آبان را می توان سه نقطه عطف انقلاب در نظر گرفت که مردم با عنایت به این روز بزرگ با وحدت و همدلی بار دیگر پرشور به صحنه خواهند آمد و جواب دندان شکنی را به دشمنان خواهند داد.

این مقام مسئول با اشاره به مسئولیت های محوله به نهاد ها و ادارات مختلف گفت: تمامی امور محوله به مدیران مختلف به صورت کامل و با رعایت قوانین اجرا و یا آماده اجرا است تا راهپیمایی 13 آبان سال جاری نیز با شکوه و پرشور برگزار شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: