• شنبه ۱۲ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 978-288-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

کسب مقام سوم تیم جوانان دختر هندبال اسفراین در رقابت های منطقه یک کشوری

نایب رئیس هیئت هندبال اسفراین گفت: تیم جوانان دختر هندبال شهرستان اسفراین  برای اولین بار، موفق به کسب مقام سوم در رقابت های منطقه ی یک کشوری شد. 
سمیه ریحانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی اظهار کرد : تیم جوانان دختر اسفراین در مسابقات هندبال منطقه یک کشوری به میزبانی شاهرود که از تاریخ نهم تا یازدهم آبان ماه سال جاری برگزار شد بر سکوی سوم ایستاد، 6 تیمی که در این مسابقه شرکت داشتند از اسفراین، مشهد، شاهرود، گرمسار و گلستان به رقابت پرداختند.

وی تصریح کرد: در این مسابقات تیم هیئت هندبال مشهد مقام اول، هیئت هندبال اشتاد سازه مشهد مقام دوم و هیئت جوانان دختر اسفراین در مقام سوم درخشیدند؛ لازم به ذکر است 5  نفر از اعضا هیئت هندبال اسفراین در تست اولیه لیگ دست دو کشوری پذیرفته شدند .

ریحانی سطح مسابقات را نسبت به سال گذشته بالا دانست و گفت : دختران ما باغیرت تمام دراین مسابقات حضور یافتند و باعث افتخار و سربلندی شهرستان شدند، این مقام برای ورزشکاران تازه کار ما اولین پله های ترقی است اطمینان داریم در آینده ای نزدیک شاهد کسب مقام های بهتر توسط این هیئت هستیم.

وی با بیان این که حمایت خوبی را از سمت مسئولین ذی ربط دریافت کرده اند گفت : نگاه مردم به این رشته بیشتر تفریحی است  در صورتی که از پتانسیل بسیار خوبی جهت رسیدن به قهرمانی برخوردار است ، از سمت مسئولین به خصوص رییس اداره ورزش و جوان ،رئیس هیئت هندبال و مدیرت باشگاه آینده سازان پشتیبانی زیادی شدیم اما به حمایت ،یاری و اعتماد بیشتر شهر نیازمندیم.

وی در خصوص کمبود امکانات افزود :از امکانت خوبی برخوردار نیستیم هیئت هندبال به سالن استاندارد ،فضایی برای تمرین دو جهت نفس گیری و توپ های مخصوص این رشته نیاز دارد ؛توپ هایی که استفاده میکنیم فرسوده شده است ،انتظار دستگیری و حمایت از جوانان این تیم از سمت خیرین و اسپانسرها ی شهرستان داریم.

وی در ادامه افزود : توانستیم برای اولین بار تیم جوانان دختر هندبال شهرستان را بدون هیچ هزینه ای شخصی از سمت خود هندبالیست ها به مسابقات اعزام کنیم و تمام هزینه ها از سمت مسئولین پرداخت شد ؛کمک مربی هیئت خانم فهیمه سادات حسینی  است که  کمک شایانی در پیشرفت هندبالیست های این تیم داشته است.

وی در پایان بیان کرد: حدود 4 ماه است که با کمک باشگاه آینده سازان شروع به آموزش از پایه کردیم و از دانش آموزان پایه ی چهارم به بعد ثبت داشتیم در حال تلاش برای تقویت و پیشرفت هرچه تمام تر این رشته هستیم ازمسئولین و خانواده ها میخواهیم هرچه تمام تر نسبت به گذشته مارا در این خصوص یاری کنند تا افتخارات بیشتری برا شهرستان از طرف این هیئت کسب شود. 

 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: