• جمعه ۱۸ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 978-1585-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

امام جمعه بجنورد:

رسانه های آمریکایی در جنگ روانی شکست خورده هستند

امام جمعه بجنورد گفت: رسانه های آمریکایی از ابتدای انقلاب تاکنون در ایجاد جنگ روانی شکست خورده هستند.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، حجت الاسلام ابوالقاسم یعقوبی در نماز عبادی و سیاسی جمعه افزود: آمریکا امروز هیمنه آن در میان کشورها شکسته شده است و هرروز به زوال می‌رود و ایران در فضای فعلی به‌سوی اقتدار و پیشرفت حرکت کرده است.

وی با اشاره به دیدار رهبر انقلاب اسلامی با دانش آموزان و دانشجویان در ۱۳ آبان گفت: چالش ما با آمریکا از 40 سال گذشته تاکنون است و آن ها از شیوه حکومت و مردم‌سالاری دینی و رفتار ما ناراحت بوده و در سه جبهه با مردم ایران دچار چالش هستند.

وی  ادامه داد: جنگ تحمیلی نخستین محور اقدامات نظامی علیه انقلاب اسلامی بود که عراق به نیابت از آمریکا با ما جنگید و از ایران شکست خورد.

یعقوبی با بیان اینکه جنگ اقتصادی محور دوم عملیات آمریکا علیه ملت ایران بوده، اظهار کرد: آمریکا خود دچار چالش‌های اقتصادی و با کسری بودجه مواجه شده است و به عربستان برای بهبود اقتصاد فلج خود تمسک یافته است.

وی علامت افول قدرت آمریکا را عدم امکان استقلال در برخورد نظامی دانست و افزود: آمریکا با همکاری عربستان نیز شکست‌خورده است و امروز جبهه مقاومت را در برابر خود می‌بیند.

وی در ادامه به تغییر چند تن از وزرای دولت اشاره و اظهار کرد: به رسمیت شناختن مسکن مهر و اصلاح بافت‌های فرسوده از جمله نگاه‌های واقع‌بینانه در جریان وزیر راه و مسکن باشد.

خطیب نماز جمعه بجنورد توضیح داد: وزیر اقتصاد کنترل تورم، نقدینگی و جلوگیری از قیمت افسارگسیخته دلار را سامان بخشد و وزیر صنعت، معدن و تجارت نیز به حمایت از تولید داخلی و فعال‌سازی کارخانه‌ها و جان یافتن اشتغال بی‌جان و همچنین فعال شدن تعاونی‌ها و حمایت از بخش خصوصی را مورد توجه جدی خود قرار دهد.

امام‌جمعه بجنورد تاکید کرد: وزرای جدید نفس تازه‌ای به ملت دهند و مردم را از ناهنجاری‌ها نجات دهند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: