• یکشنبه ۲۷ آبان ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۲
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 978-9814-5
  • خبرنگار : 0584003
  • منبع خبر : ----

عذرخواهی مديرعامل شركت ملي پست از حواشي مراسم معرفي مديركل جدید پست خراسان شمالي

مديرعامل شركت ملي پست از اتفاقات عجيب در حين برگزاري مراسم معارفه مديركل جديد پست استان خراسان شمالي عذرخواهي كرد.
به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی به نقل از روابط عمومي شركت ملي پست، حسین نعمتي گفت: پس از مشورت از بين همكاران شاغل در پست استان دو گزينه معرفي شدند، گزينه نخست جناب آقاي خالقي، از كاركنان با تجربه و مورد وثوق و گزينه دوم جناب آقای خاني از كاركنان جوان و پوياي اين شركت بودند.
مراحل اخذ استعلام و مصاحبه مديريتي براي هر دو گزينه انجام پذيرفت و طبق روال با مجمع نمايندگان استان و استاندار محترم نيز مشورت شد. از آنجا كه استاندار محترم گزينه دوم را به دلايلي ارجح دانستند گزينه دوم قطعي و انتخاب شد.
وي افزود: بر اساس نظر استاندار مقرر شد جناب آقاي خاني به عنوان گزينه نهايي معرفي شوند و دراين‌باره نظر مساعد مجمع نمايندگان استان نيز اخذ شد اما متاسفانه در اثر سهل‌انگاري حوزه مديرعامل شرکت ملی پست، حكم گزينه نخست كه از پيش آماده شده بود به استان ارسال شد و موضوع به گونه‌اي رقم خورد كه در شان اين شركت نبود.
وي افزود: البته از نماينده اعزامي شركت ملی پست كه وظيفه معارفه مديركل جديد را به‌عهده داشت انتظار مي‌رفت با دقت و درايت بيشتري مراسم را مديريت كند تا چنين اشتباه غيرقابل پذيرشي پيش‌ نيايد.
نعمتي گفت: به سهم خودم و به عنوان مسئول اصلي اين ماجرا از جناب آقاي خالقي، ساير همكارانم در استان خراسان شمالي و مردم عزيز آن خطه عذرخواهي مي‌كنم و اميدوارم بتوانيم با ارائه خدمات مناسب به شهروندان اين اشتباه را جبران كنيم و در اين راه از ظرفيت‌هاي برادر گرانقدر جناب آقاي خالقي نيز بهره‌ ببريم.
به گزارش ایسنا، روز گذشته مراسم معارفه مدیرکل پست خراسان شمالی برگزار شد که مقرر بود محمد خالقی رئیس این اداره در شیروان، به عنوان مدیرکل جدید منصوب شود اما در دقیقه نود طی تماس تلفنی با عضو هیات مدیره شرکت پست حاضر در مراسم، علی اکبر خانی، مسئول بازرسی این اداره در استان که به عنوان مدعو در مراسم حضور داشت به عنوان مدیرکل معرفی و علت اشتباه تایپی عنوان شد و تعجب همگان را برانگیخت.


انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: