• سه شنبه ۶ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 979-787-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

سرپرست استانداری خراسان شمالی:

ترویج فرهنگ دفاع مقدس باید در طول سال انجام شود

سرپرست استانداری خراسان شمالی گفت: برای توسعه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و دفاع مقدس نباید تنها به هفته نکوداشت آن بسنده کنیم بلکه باید این امر در تمام روزهای سال و مستمر باشد.

به گزارش ایسنا، منطقه خراسان شمالی، مجید پورعیسی در مراسم تجلیل از دستگاه های برتر هفته دفاع مقدس اظهار کرد: ضمن این که باید فرهنگ غنی دفاع مقدس را ترویج کرد، می توانیم با شناخت ظرفیت های جدید و حفظ ظرفیت های موجود اقدامات لازم را در این حوزه انجام دهیم.

وی با بیان این که اقدامات هفته دفاع مقدس نباید مختص خود استان باشد، افزود:تمام برنامه های محوری هفته دفاع مقدس باید برای دستگاه های اجرایی استان ابلاغ و الزاماتی نیز برای رقابت با دیگر استان ها نیز تدوین شود.

پورعیسی خاطرنشان کرد: تمام مصوباتی که اجرایی نشده یا ناقص اجرایی شده است، باید دلایل و مستندات آن به دبیرخانه ستاد هفته دفاع مقدس ارسال شود تا برای سال های آینده مشکلات را به حداقل برسانیم.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از دستگاه های برتر شامل: اداره کل راه وشهرسازی، شرکت پخش فرآورده های نفتی، دانشگاه علوم پزشکی بجنورد، اداره کل زندان ها، شرکت گاز و اداره کل آموزش و پرورش و کمیته های برتر شامل کمیته های نظامی و بانوان، هم چنین فرمانداری های برتر شامل فرمانداری شهرستان های شیروان و جاجرم و هشت دستگاه اجرایی به عنوان دستگاه های شایسته تقدیر، تجلیل به عمل آمد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: