• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-3084-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

توسعه بیمارستان ثامن الائمه بجنورد، معطل انتخاب پیمانکار

مدیر بیمارستان ثامن الائمه(تامین اجتماعی) بجنورد گفت: توسعه این بیمارستان با انتخاب پیمانکار آغاز می شود.

فرهاد ارکی در گفت وگو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، در خصوص طرح توسعه این بیمارستان که از سال 96 مصوب شده است، بیان کرد: توسعه بیمارستان از سال96 در دستور کار گرفت که در سه فاز باید انجام شود و به تائید معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی استان نیز رسیده است.

وی با اشاره به اینکه فاز اول طرح توسعه این بیمارستان، احداث درمانگاه تخصصی، فاز دوم جانمایی بخش های ویژه و فاز سوم توسعه تخت های بیمارستانی است، ادامه داد: عملیات اجرای فاز نخست با انتخاب پیمانکار آغاز می شود که هم اکنون این بیمارستان در مرحله انتخاب پیمانکار قرار دارد.

ارکی عنوان کرد: برای بخش بستری، ساختمان اصلی بیمارستان با مساحت 700 متر مربع و درمانگاه تخصصی داخل بیمارستان ضلع شرقی با مساحت چهار هزارو 300 متر مربع در نظر گرفته شده است.

مدیر بیمارستان ثامن الائمه بجنورد افزود: اعتبار توسعه بیمارستان از محل اعتبارات سازمانی تامین می شود که حدود 20 میلیارد تومان جهت احداث درمانگاه و اجرای فاز دو و سه در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: با توجه به کمبود بخش های ویژه و نیاز مردم به icu برای بیماران پر خطر احداث بخش ها در دستور کار قرار گرفته است.

ارکی عنوان کرد: از آنجا که مطابق دستور العمل بیمارستانی 10 درصد کل تخت های ویژه به آی سی یو، سی سی یو، ان آی سی یو اختصاص دارد مبنای افزایش تخت آی سی یو بر اساس تعداد تخت های مصوب تشکیلاتی خواهد بود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: