• سه شنبه ۱۳ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-5014-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

سرپرست معاونت سیاسی استانداری خراسان شمالی:

سیاست اصلی ما توانمند سازی و اشتغال جوانان است

سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان شمالی یکی از سیاست های اصلی استان را توانمند سازی و اشتغال جوانان ذکر کرد و گفت: برای تحقق این سیاست مهم باید دستگاه های اجرایی پروژه ها و طرح های قابل واگذاری خود را به سمن ها بسپارند.

به گزارش ایسنا،منطقه خراسان شمالی، به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان شمالی، محمود ثمینی در ستاد ساماندهی امور جوانان استان اظهار کرد: واگذاری امور به سمن ها و اعتماد کردن به جوانان موجب می شود تا گام های بیشتر و عملیاتی تری را در راستای حل مشکلات جوانان برداریم .

وی با تاکید بر این نکته که در ساماندهی امور جوانان باید سیاستگذاری های مناسبی اتخاذ شود، تصریح کرد: واگذاری تصدی گری ها به سمن ها یکی از همین سیاستگذاری های مناسب است که امیدواریم تمامی دستگاه های اجرایی استان به این مهم توجه داشته باشند.

وی خطاب به اعضای این ستاد خاطرنشان کرد: باید به جوانان اعتماد کرد و این اعتماد نباید در قالب شعار باشد بلکه تمامی موارد این اعتماد باید عملیاتی شود زیرا جوانان سرشار از پتانسیل، خلاقیت، توانمندی و علاقه مندی هستند.

ثمینی تصریح کرد: هر چند که تکلیف داریم تا به طور انفرادی به جوانان توجه کنیم اما در قالب تشکیل سمن ها می توانیم حمایت های جدی تری از این قشر فعال جامعه داشته باشیم.

در این ستاد، نمایندگان سمن هایی همچون خانه جوان، انجمن همیاران اتیسم استان، سفیران کرامت محب الرضا(ع)، انجمن گردشگران سرزمین آفتاب به ارائه گزارش عملکرد خود پرداختند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: