• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 979-3284-5
  • خبرنگار : 0584004
  • منبع خبر : ----

نماینده مردم بجنورد در مجلس:

60 میلیارد تومان از اعتبار سفر رئیس جمهور به خراسان شمالی برای ساخت راه های روستای اختصاص نیافته است

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم در مجلس شورای اسلامی گفت: 60 میلیارد تومان از اعتبار سفر رئیس جمهور به این استان برای ساخت راه های روستای اختصاص نیافته است.

دکتر علی قربانی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، منطقه خراسان شمالی، با اشاره به سفر دکتر روحانی به خراسان شمالی طی دولت دهم افزود: طی این سفر اعتبار 60 میلیارد تومان برای ساخت راه های روستایی استان مصوب شد که هنوز اختصاص نیافته است.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه نیمی از جمعیت این استان در روستاها زندگی می کنند اما خراسان شمالی به لحاظ شاخص های بهره مندی از راه های روستایی نسبت به میانگین کشوری 10 درصد عقب است.

قربانی همچنین در ادامه از تصویب کلیات مبلغ 1000 میلیارد تومان اعتبار برای راه های روستایی کشور در مجلس خبر داد و اظهار کرد: از این میزان 700 میلیارد تومان برای ساخت راه های روستایی و 300 میلیارد تومان برای اجرای طرح های هادی در نظر گرفته شده است.

وی در ادامه در ارتباط با ساخت محور سنخواست-جاجرم- میامی نیز بیان کرد: عملیات ساخت این محور سال هاست که در دستور کار قرار گرفته است اما روند احداث آن بسیار کند است.

نماینده مردم بجنورد، مانه و سملقان، راز و جرگلان و گرمه و جاجرم تصریح کرد: طی سال جاری برای ساخت این محور تا قوچان مبلغ 27 میلیارد تومان اختصاص داده شد و یابد این مبلغ برای اجرای این پروژه هزینه شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: