• چهارشنبه ۱۴ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-5514-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

تامین اجتماعی خراسان شمالی بیش از 1000 نفر ظرفیت خالی برای بیمه کارگران ساختمانی دارد

مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی گفت: تامین اجتماعی خراسان شمالی هزارو 763 نفر ظرفیت خالی برای بیمه کارگران ساختمانی دارد.

محمد علی عباس زاده در گفت وگو با خبرنگار ایسنا منطقه خراسان شمالی، با اشاره به اینکه به طور کلی ظرفیت این استان برای بیمه کارگران ساختمانی 16 هزار و 763 نفر است، افزود: تاکنون 14 هزار و 500 نفر از کارگران ساختمانی این استان تحت پوشش این بیمه قرار گرفته اند.

وی با بیان اینکه طی چند سال گذشته پیمایشی در خصوص خروج افرادی که کارگر ساختمانی نبوده اما تحت پوشش این بیمه قرار گرفته اند، انجام شد، ادامه داد: طی پیمایش انجام شده 350 نفر کارگر ساختمانی نبوده و از پوشش بیمه ای خارج شدند.

عباس زاده با بیان اینکه افرادی که از پوشش بیمه کارگران ساختمانی خارج شدند، سابقه بیمه آنها حفظ خواهد شد، ادامه داد: افرادی که پس از بازرسی، بیمه کارگران ساحتمانی آنها قطع شد می توانند نوع بیمه خود را تغییر دهند و سابقه قبلی آنان نیز حفظ شود.

مدیر کل تامین اجتماعی خراسان شمالی بیان کرد: در حال حاضر صف انتظار برای بیمه کارگران ساختمانی صفر است.

وی افزود: حداکثر زمان برای انجام بیمه کارگران ساختمانی یک ماه است و کارگران ساختمانی که می خواهند تحت پوشش بیمه قرار گیرند، می توانند در مدت زمان کوتاه اقدامات لازم را انجام دهند.

وی عنوان کرد: پس از انجام بیمه نیز اگر بازرس ها پی ببرند که شخص بیمه شده کارگر ساختمانی نیست اعلام می کنند و بیمه شخص، قطع خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: